Ledová pustina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Anaid je vyvolenou, čarodějkou s rudými vlasy, jež by dle dávného proroctví měla ukončit odvěkou válku čarodějek. Je na to však připravená? Anaid se Selene prchá z Urtu, aby unikly smrtelnému nebezpečí hrozícímu od strašlivé čarodějky z rodu Odiš. Cestou Selene vypráví o své minulosti a Anaid s údivem odkrývá neznámé stránky matčina života. A před Anaid vyvstávají dotěrně nepříjemné otázky. Neměla Selene přeci jen prsty ve vraždě své přítelkyně? Proč před ní skrývá pravdu o Cristině Olafové? A kdo byl její otec?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90250/big_ledova-pustina-ucg-90250.jpg 4.2136
Série:

Válka čarodějek 2.


Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR), CooBoo
Originální název:

Guerra de las brujas - El desierto de hielo, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Ledová pustina

Luigi1
16. ledna

Podle mě moc pěkná kniha i když to není příběh Anaid ale její matky Selene.Moc se mi líbila doporučuji

brankaemka
07.02.2022

Ani druhá časť nesklamala, mne sa veľmi páčil príbeh Selene a Gunnara, čítalo sa to samo. za mňa 5 hviezdičiek, hor sa na tretí a poslední diel :)


scarletblue
03.01.2021

Naprostá nádhera. Úplně z jiného soudku než první díl. Přišlo mi to víc "dospělácké", teda na to, že mi tehdy bylo jedenáct...
Přesto mám na tuto sérii krásné vzpomínky.

MirrorIsis
24.06.2020

Žádnou jinou knihu od autorky jsem nečetla. Další bych si asi nekoupila.

Elka252
02.04.2020

Asi nejlepší kniha že série. Sice to vlastně nebyl Anaidin příběh ale přeběh její matky i tak jsem si ho zamilovala. Popravdě když jsem se začetla do příběhu Selene a jejího prince už mě ani nezajímalo co se děje s Anaid.

185Sera
21.11.2017

No,
co bych asi napsala více jak polovinu té části s vypravováním o životě Selene jsem přeskočila, v pravdě mě zaujala až ta část když se Selene dozvěděla o Grunnarovi že je syn Odiš atd. Mně to prostě přišlo jako strašně nudný příběh napětí tam sice bylo, ale to je všechno a to v té povídce o tom jak nakonec Selene bodla ledovou královnu (Pravým jménem Christine) do ruky hm. Ona ji cvičí v tom jak bojovat s Odiš a Selene ji pak bodne a nakonec jako třešnička na dortu je Christine zakleta a je kus ledu dokud Demeter neumře jako fakt?
Za mě tři hvězdičky i když konec se mi dost líbil (jak se Anaid konečně setkala se svým otcem) :)

markulka
04.02.2017

Ze začátku mě kniha moc nebavila a vůbec jsem se nedokázala začíst. Překvapilo mě, že je skoro celá o Selenině minulosti. Naštěstí příběh s narůstajícím počtem stran začal nabírat na napínavosti a vyústil v celkem překvapující závěr. Třetí díl si přečtu, protože prostě musím vědět jak to skončí! :D

Ben Nevis
05.09.2016

Táto kniha je víc o Selene než Anaid, což by mohlo vadit čtenářkám bažícím po pokračování příběhu vyvolené. Ale nemyslím si to, protože Selene prožila dobrodružství místy až neuvěřitelné. No nemá smysl se v tom hnípat, je to přece jenom fantasy svět.
Stejně jako u prvního dílu mi však vadilo, že hrdinky mají mít nadprůměrnou inteligenci a nepřijdou na základní rozuzlení (třeba s tím křečkem). Anebo má autorka čtenáře za blbce.

1