1259 1259 komentáře u knih

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Chvílemi jsem se bála toho, že šéf mi knížka ve finále nebude líbit, ale naštěstí je opak pravdou, kterou nalezneme jen ve víně. Kniha byla hezky napsaná, nic v ní za mě nechybělo a rozhodně bych si něco podobného přečetla klidně znovu.

09.12.2021 5 z 5

Upíři, drama a romantika jdou prostě k sobě a tohle je přesně ten příběh, kde je úplně všechno. Takže já jsem nad míru spokojená.

07.12.2021 5 z 5

Mulgarath sa hnevá Mulgarath sa hnevá Tony DiTerlizzi

Tak poslední knížka dočtená. Ještě aby ne, když příběhy jsou krátký, ale za to jsou naprosto super. Zvlášť tady ten poslední díl.

Železný strom Železný strom Tony DiTerlizzi

Tak to, co se právě v knížce odehrálo mě celkem dost zarazilo a překvapilo zároveň.

Tajemství tety Lucindy Tajemství tety Lucindy Tony DiTerlizzi

Je vidět, ze v každý rodině je nějaký ten blázen a Jaredovo tetička není výjimka.

Kameň videnia Kameň videnia Tony DiTerlizzi

Je vidět, že ve filmu se hodně snažili napodobit knížku, ale i tak se vždy najde něco, co do filmu nedají.

Praktický sprievodca Praktický sprievodca Tony DiTerlizzi

Sice je to knížka spíš pro děti, ale Holly Blackovou mám ráda, tak proč si ne rozšířit obzory. Hlavně knížka je krátká, má krásný ilustrace a film už všichni dobře známe, tak proč nezjistit, jak to bylo i v knížce.

Čarodějnice Čarodějnice Finbar Hawkins

Jak jsem se na knihu těšila, tak mě šíleně zklamala. Ono sice by se to číst dalo, ale příběh byl pro mě tak prapodivně napsaný, jako když sem se snažila spát já ve 14letech a přeskakovala jsem z bodu A do bodu FŇ, takže celý příběh neměl zadny smysl. Za mě rozhodně velký zklamání.

03.12.2021 2 z 5

Útěk z Falaise Útěk z Falaise John Flanagan

Tak poslední díl dočten a i když je vidět, že Flanaganovi dochází trochu nápady s tím, jak jsou knížky krátký, tak rozhodně nezklamal a furt umí čtenáře zaujmout.

01.12.2021 5 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Že se během chvilky dostanou hraničáři do takových potíží sem nějak nečekala a jsem zvědavá, jak se z toho dostanou. Takže hurá na další díl.

01.12.2021 5 z 5

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Bitva o hrad celkem osvěžující a padouch dostal, co si zasloužil. Hurá na díl patnáct.

26.11.2021 5 z 5

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Díl číslo třináct dočten a musím uznat, že i když tam už moc nefiguruje Will a Halt tak to s princezničkou rozhodně nemá chybu. Takže hurá na díl čtrnáctý.

25.11.2021 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Takže díl číslo dvanáct dočten a musím říct, že i když je to ze začátku celkem smutný a takový trochu i depresivní, tak jsem si příběh ve finále hodně užila a dost jsem se u jedný pasáže i zasmála tak, že se na mě ten můj koukl, jestli mi nepřeskočilo. Takže se těším na další.

21.11.2021 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Tak jedenáctý díl dočten a rozhodně neměl chybu.

19.11.2021 5 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Tak skoro po roce jsem se vrátila zpátky do Willova příběhu a musím říct že mě jako vždy nezklamal. Příběh byl napínaví od začátku do konce a konec konců nebýt Willa a jeho přátel, tak by to pro císaře nedopadlo tak, jak to dopadlo. Takže super a uvidíme, jak dlouho mi zabere přečíst díl, číslo 11.

04.11.2021 5 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Příběh naprosto super. Úžasně se tam připomíná to, jak málo si vážíme přírody a tvorů, co v ní žijou a samozřejmě nesmíme zapomenout na smutnou love story. Za mě prostě úžasná kniha.

22.10.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Celou knihu sem přečetla na jeden zátah. Příběh byl něco naprosto úžasnýho. Čarodějové, zlotvorové, oživlé grimoáry a samozřejmě nesmí chybět romantika. No prostě super, super, super.

14.10.2021 5 z 5

Syn nekonečna Syn nekonečna Adam Silvera

Celý příběh se četl v podstatě sám. Tak nějak sem tušila, že Emilovo bratříček bude ve finále problém, ale že to bude až tak velký problém sem fakt nečekala, takže za mě rozhodně super příběh, super děj, super zápletka a super prostě úplně všechno.

12.10.2021 5 z 5

Zapovězený trůn Zapovězený trůn Victoria Aveyard

Příběh rozhodně zajímavý, chvílemi hrozně nudný, ale zase přečíst si příběh i ostatních nebylo vůbec k zahození, takže to celkem ušlo.

06.10.2021 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Martin Bečan

Nu.. Uznávám, že celkový příběh byl hrozně zajímavý a celkově prostě jiný, než jsou ostatní příběhy, takže za mě rozhodně super.

19.09.2021 5 z 5