Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330799/bmid_posledni-tango-v-havane-iNp-330799.jpg 4 559 90

Tomáš Kosek série

Další volné pokračování jednoho z nejprodávanějších titulů Františka Kotlety, a to knihy Příliš dlouhá swingers party, na kterou loni úspěšně navázala publikace Velké problémy v Malém Vietnamu. Tomáš Kosek znovu řeší netradiční případy spojené s magií, démony a děsivými artefakty, které jsou nejen plné napětí, ale i sexu.... celý text

Simy
12.01.2020 3 z 5

První dva díly jsem četl před pár lety a byl jsem spokojen. Tento díl mi přišel slabší. Není to ucelený "detektivní" příběh, ale několik příběhů, které spolu v podstatě nesouvisí. I tak jsem neměl problém dočíst.

andrej0867
29.11.2019

Po 20.000 mil pod morom (ano, Verne, 1869) som potreboval nejake odlahcenie a tato knizka bola idealna.

martin3554
04.11.2019 4 z 5

Velmi kvalitní pokračování předchozích dvou knih, ikdyž o trochu slabší.

Veru.Viti
16.08.2019 4 z 5

O malinko slabší než druhý díl, ale také se mi to líbilo. Nikdy bych sama do sebe neřekla, že mě podobné knihy budou bavit, ale je tomu tak. Jsem zvědavá na sérii Bratrstvo krve, zda budu stejně nadšená jako z Tomáše Koska.

avalonek
15.08.2019 5 z 5

Paráda,tohle byla prostě paráda..Konečně jsem se dostala k poslednímu dílu o Tomášovi a jeho jízdě..Jinak se tomu snad ani nedá říct..Bylo to super čtení a snad bude ještě další díl..

Dandulka
05.08.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka. Má to spád, děj, je to čtivé. Tak akorát na propršený víkend!

stanislav0373
03.07.2019 4 z 5

Vesele zakončená trilogie, plná démonů, sexu a nikotinu! Vřele doporučuji!

kokosek
28.06.2019 4 z 5

Už přeci jen trošku nastavovaní kaše, ale pořád starý dobrý Kotleta.

Luciáš01
27.06.2019 4 z 5

Sotva jsem dočetla knihu Velké problémy v Malém Vietnamu, běžela jsem si pro další navazující díl - tedy Poslední tango v Havaně. Měla jsem velká očekávání, jelikož dle čtenářů je tento díl nejlépe hodnocený ze série. Nezklamal, ale čas od čas mi přišel, že vše už trochu stagnuje... Každopádně kniha se líbila, František Kotleta se stal mým oblíbeným autorem a já se jdu po dočtení pustit do Bratrstva krve :-)

tlllk
19.05.2019 4 z 5

Tato poviedková forma tomu pristane, dej je svižný, ale oproti minulým dielam mi prišila viac "soft", ale stále veľmi slušný relax.

slawa.cap
14.04.2019 5 z 5

Jako vždycky za 5*. O proti předchozím dílům, ne že by chyběla erotika, ale není tu takový náboj jako dřív - z nadšení se stává rutina. Jinak jsem se celkově bavil a těším se na další díl, který musí přijít.
Potěšila mě citace písničky Franty Sahuly :)

Krukron
27.03.2019 4 z 5

Povinná sériovka a pro mě zase jednohubka od Kyši. Je to rychlé a hned přečtené, trochu moc osekané z mého pohledu, ale ono zase lepší, když se s tím nemaže, jen ty otevřené konce... vlastně uzavřené konce :D :D

kaffa
21.03.2019 5 z 5

bavila sem se? JO!
nasmála sem se? JO!
pak není co řešit :-))

Blafoun
18.03.2019 5 z 5

Další případy kanceláře Kouda a spol. rozhodně stojí za přečtení. Kvalitka jako vždy, není potřeba sáhodlouze popisovat. :-)

Marketplace
14.03.2019 4 z 5

První povídka nic extra - maximálně 3 hvězdy, druhá super čtivá 5 hvězdiček a zbytek klasika - 4. Proto hodnotím 4 hvězdičky, ale prokousat se přes tu první povídku bylo někdy až unavující.

Klaudie123
04.03.2019 2 z 5

Taková pánská romantika. :D
První povídka je zbytečně dlouhá.
A vadí mi některé "zatajené" linie knížky...

DavidF
02.03.2019 5 z 5

Prekvapive zakonceno klasiski

jan37
23.02.2019 3 z 5

Stále dobrý. Stále se to hezky čte ale už se to trosku opakuje

Lenka.Vílka
10.02.2019 3 z 5

Je to ten pocit, když znovu žvýkáte žvejku.
Je to ten pocit, když si uděláte čaj ze včerejšího sáčku.
Je to ten pocit, když se běžně smějete, ale dnes nechcete urazit kamaráda.
Je to ten pocit, když nevíte, co napsat do komentáře.
Je to ten pocit. Je to Poslední tango v Havaně.
Zbytečná kniha, která v hluboké knihovně skočí v druhé řadě, pokud si nepotrpíte na tom, aby knižní série byly hezky vedle sebe po dílech.
Chápu, že to má být zamýšlený brak, ale...je to ten pocit.

Více k jednotlivým povídkám (logicky) u jednotlivých povídek.

Hodnocení je klasická matematika součtu hodnocení povídek.

immortal-party
01.02.2019 3 z 5

koupila jsem si z totální nostalgie, ale nakonec jsem Kotletu snědla s velkou chutí. taková oddychovka částečně zasazená to malebného Ústí, která vám umocní chuť na sex.