Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330799/bmid_posledni-tango-v-havane-iNp-330799.jpg 4 559 90

Tomáš Kosek série

Další volné pokračování jednoho z nejprodávanějších titulů Františka Kotlety, a to knihy Příliš dlouhá swingers party, na kterou loni úspěšně navázala publikace Velké problémy v Malém Vietnamu. Tomáš Kosek znovu řeší netradiční případy spojené s magií, démony a děsivými artefakty, které jsou nejen plné napětí, ale i sexu.... celý text

Radesan
12.08.2021 4 z 5

Rozhodně lepší nežli druhý díl. Ocenil jsem návrat ke kratším povídkám, které dávají dohromady jeden celek. Za mne na dovolenou parádní jízda! :-)

markinho962
28.06.2021 2 z 5

Asi nejslabší z celé série, asi tím, že když jedete všechny v kuse, tak už vám to přijde nudné, opakující a zdlouhavé ......

Wladimirski
20.06.2021 3 z 5

Když se ve čtenářské výzvě objevilo téma knihy s nadpřirozenými postavami, František Kotleta byl jasnou volbou. Ne že by to byl můj nejoblíbenější žánr, ale v rámci tématu jsem na Harryho Pottera přeci jen trochu starý :-)
Oddychovka na pobavení, odreagování mezi vážnějšími tématy. Předchozí díly mi ale přišly trochu nápaditější.

ydnac
07.05.2021 4 z 5

"Malovat se nebudeš, že ne?" ujistil jsem se.
"Ne," zavrtěla hlavou a dodala: "Ale zmaluju ty šmejdy venku."

Povedený závěr :-) vymalováno bylo často a všude :-)
Kosek řeší vsechno po Koskovsku :-)

Ivca05
21.04.2021 5 z 5

Byla to má první trilogie od F. Kotlety a musím uznat, že mi jeho styl psaní sedl. Kniha je vtipná, napínavá, erotická. Tato trilogie mě opravdu moc bavila.

Delphín
29.12.2020 4 z 5

První kniha, jenž jsem od F. Kotlety četl a musím uznat, že velice milé překvapení. První příběh bylo pro mě spíš takové seznámení se stylem autorovo psaní. A musím uznat, že ten styl mi dost sedl. Řada nadsázky, skvělého humoru. Ani jeden příběh nepostrádá na akci, které je tu opravdu dost. Nejvíc jsem si asi užil příběhy z Ústí a Tokia, který jsem přečetl na jeden zátah, ten byl opravdu senzační. Poslední příběh už mi přišel trochu slabší, ale obecně je to dost fajn oddechová četba. Rozhodně si s Tomášem Koskem přečtu i další případy!

Selve
29.12.2020 5 z 5

Ani třetí díl nezklamal. Celkově musím říct, že tato trilogie mě vážně bavila mnohem více, jak Hustej nářez. Určitě po nějakém čase si knihy opět rád přečtu ;)

Michaeles
05.10.2020 5 z 5

Naprostá pecka, jedna z nejlepších knih od Mistra Kotlety. Čtyři příběhy, které na sebe lehce navazují. Nejlepší jednoznačně z Česka. Začal jsem sice třetím dílem, ani nevim proč, ale vůbec to nevadilo. Už se těším na předešlé 2 díly.

cori
27.09.2020 3 z 5

Nejvíc se mi líbila poslední pařížská povídka, nejslabší je tokijská. Klasická oddechovka, hlášky, sex - zejména scény s vyvoláváním boha Bakulgy, různé světové mytologie a božstva, nekorektní výroky a narážky, v nichž např. figuruje Monika Štiková, Jaromír Soukup, Jindřich Šídlo nebo příčesek Donalda Trumpa.

Afilada
03.09.2020 1 z 5

Bez urážky a v dobrém - braková literatura. Lze přečíst jen jednou, ke knize se nelze vracet a hledat tam myšlenky a postřehy.

TERRORDROME
09.08.2020 3 z 5

Kosek sa po románových malovietnamských problémoch vracia ku poviedkovej forme, ale stratenú nápaditosť stále nenachádza ani hádzaním príbehov rôzne po svete. Z úvodnej kubánskej historky o revolucionároch si už vybavujem snáď len nejakú tú chrámovú vúdú orgiu, zbytok textu odplával do predčasného zabudnutia. Rómsko-politický segment bol na tom o niečo lepšie, hlavne vďaka motívu strašidelnej cigánskej babizne vraždiacej hrdzavým kladivom. Naozaj zábavná je však až Tokijská časť kde sa jakuzácka sex šou zmení na pavúčí masaker s démonickými striptérkami. krátke a úderné. Parížska poviedka sa zdala byť tiež zaujímavá, lebo v nej Kosek musí skrížiť zbrane so svojim nemŕtvym bývalým kolegom a núti pri tom ľudí aby hromadne súložili. Vďaka extrémne hlúpemu rozprávkovému koncu to však napokon body k hodnoteniu nepridá. Niečo je fajn, niečo je o ničom, odsýpa to stále, hlášky má, krv aj sex, mínus celková zabudnuteľnosť... tak nejak priemer.

duben
09.08.2020 5 z 5

Kotleto, Kotleto, co mi to děláš! Zase tři noci v řadě, kdy jsem se nemohl odtrhnout od knížky, protože jsem chtěl vědět jak to dopadne. Kniha je blízká první knize v sérii tím jak je rozdělená do 4 prakticky samostatných příběhů, které na sebe jen jemně navazují posledním příběhem. Tak trochu autora podezřívám, že to udělal schválně, abych se měl šanci od knihy odtrhnout a na konci každého příběhu, se konečně mohl jít zkusit konečně trochu vyspat. Rozhodně jsem neměl dát na slabčí hodnocení knih první série a měl to už dávno přečíst, stejně jako ostatní knihy od řezníka Kotlety :).

MichalPuchovsky
28.06.2020 5 z 5

Stále rovnako kvalitný akčný nájeb ako dva diely predtým. Kotleta je majster oddychových kníh pre milovníkov drsného humoru a rúbania sa hlava-nehlava.

whiolet
25.06.2020 3 z 5

Kvalita této série mizí stejně rychle jako Koskovo zábrany osouložit všechny co kolem sebe má.
Už mě ta série moc nebaví, abych pravdu řekla.

n.ezn.amy
02.06.2020 5 z 5

Třetí pokračování příběhů Tomáše Koska, kniha opět nabitá akcí, magií, skvělým humorem a nadsázkou. Tentokrát z Havany, Tokia, Ústí a Paříže. Všechny příběhy mě moc bavily a asi nejvíc povídka z Ústí, kdy místní politiky začne likvidovat cikánská bosorka. Pokud se chce jen pobavit a zasmát, nijak extra nepřemýšlet a odpočinout si, tak tahle kniha je k tomu ideální

Arkagas
27.05.2020 4 z 5

Ze tří knih volného pokračování série se mi tahle líbila asi nejvíc, možná hlavně díky příběhu dlouhá noc v Tokiu, kde jsou útočící pavoučí démoni.. ale celkově je tohle další skvělá odpočinkovka nabitá akcí, magií, sexem a zážitky, které by Vás ani ve snu nenapadly. Většinou u mě platí, že co kniha od Kotlety, to jeden den, ale tuhle jsem si vychutnala a četla jí celé 3 dny ????
Jak říkám, odpočinkové, nenáročné čtení, klasická, typická Kotletovka :)

karlsberg
27.04.2020 1 z 5

Kvalita jde rapidně dolů..

wally
27.04.2020 2 z 5

Hodně špatný....knížka od knížky jde kvalitativně dolů. Po druhém dílu jsem moc nevěřil, že to může být horší a ono jo... Nejlepší na těchto knížkách je titulní stránka.

Tadeash
15.04.2020 4 z 5

Ano, je to velice dobrá zábava, ale při třetí knize je to stále na jedno brdo a nic objevného už v tom nenacházím.

Layyen
11.04.2020 5 z 5

Stále drsnej nářez a solidní porce erotiky, magie a všeho co člověk k oddychu může potřebovat