Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

I třetí díl nezklamal. Úžasný příběh, budu se k této sérii velmi ráda vracet. A spíš mě teď mrzí, že už je konec a na to, že má díl tolik stran se četl velmi rychle až moc rychle.

18.05.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl této série je ještě lepší než první. Kniha se četla velmi rychle. Obsahuje vše od lásky, nenávisti, zrady, prostředí, děj vás prostě nepustí a musíte číst dál a dál...fantasy jak má být!Už se těším na třetí díl.

10.05.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Prvních asi 50-60 stránek knihy mě moc nebavilo, ale pak úžasné. Četla jsem jedním dechem. Nevěřila jsem, ale kniha se mi moc líbila.

10.04.2020 5 z 5

Pandemie Pandemie Robin Cook

První kniha od tohoto autora co jsem četla. Kniha nebyla špatná, ale spíš taková oddychová četba. Ale nápad a prostředí ve kterém se příběh odehrával nebyl špatný.

01.04.2020 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tento díl mě bavil ze všech nejvíce, líbil se mi moc..jdu na další..akorát se bojím, že tímto měla série končit..

25.02.2020 5 z 5

Orchideje Orchideje Martin Zoun

Velmi pěkně zpracovaná kniha

28.11.2019 4 z 5

Psí Vánoce Psí Vánoce W. Bruce Cameron

Jsem touto knihou velmi zklamaná. Čekala jsem knihu zaměřenou stejným způsobem jako ty předešlé, ale bohužel. Určitě na oddechové čtení je fajn, ale jinak ne.

09.02.2024 2 z 5

100 přehmatů pro (ne)milovníky češtiny 100 přehmatů pro (ne)milovníky češtiny Červená propiska

Další skvělý díl. Doporučuji.

19.11.2023 5 z 5

Šarlotin anděl Šarlotin anděl Denisa Martincová

Velmi hezky napsaná kniha. Zaujal mě obal a tak jsem si ji koupila a nelituji.

11.12.2022 4 z 5

Věda Věda Adam Hart-Davis

Tato knižní publikace se mi velmi líbí. Uspořádání je přehledné a zahrnuje velké množství vědeckých poznatků. Určitě doporučuji i když je staršího vydání.

11.12.2022 5 z 5

Řeč zvířat: Co zvířata cítí a o čem přemýšlejí? Řeč zvířat: Co zvířata cítí a o čem přemýšlejí? Carl Safina

Velice se mi kniha líbila. Vše, co bych napsala už bylo popsáno v prvním komentáři. Takže jen dodám, doporučuji si tuto knihu přečíst.

02.10.2022 4 z 5

Šinrin-joku: Japonské umění lesní terapie Šinrin-joku: Japonské umění lesní terapie Qing Li

Velmi hezká kniha, vše už bylo řečeno v komentářích níže. Jen dodám neváhejte a běžte do lesa..opravdu léčí.

20.07.2021 4 z 5

Chci spát Chci spát Harriet Griffey

Stručná a jednoduše psaná knížka. Četla jsem obsáhlejší knihy na toto téma, ale není špatná. Určitě stojí za přečtení.

14.05.2021 4 z 5

Citadela Citadela Kate Mosse

Podle hodnocení jsem přečtení knihy dlouho odkládala, ale byla to škoda. Kniha není vůbec špatná. Výborné a dobrodružné čtení. Určitě si přečtu i první dva díly.

20.04.2021

Špagety – rychlé, chutné a vyzkoušené recepty Špagety – rychlé, chutné a vyzkoušené recepty Alena Winnerová

Kuchařka, kde jsou pohromadě recepty na inspirace jídel se špagetami. Mě se líbila a určitě jsem tu našla i recepty, které jsem neznala.

15.04.2021 4 z 5

Prospěšný česnek - 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů Prospěšný česnek - 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů Natasha Edwards

Hezká kuchařka, je zde 40 receptů. Určitě si z nich pár na vaření vyberete.

15.04.2021 4 z 5

36x Sladký život 36x Sladký život Claudia Lazar

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad.

14.04.2021 5 z 5

Pomazánky, svačinky, chuťovky Pomazánky, svačinky, chuťovky Jiří Poláček

Velice hezká kuchařka. Mnoho skvělých receptů, za mě velmi doporučuji.

12.04.2021 5 z 5

Kuchařka ze spíže Kuchařka ze spíže Stefanie Knorr

Velice hezká kuchařka s mnoha zajímavými recepty.

09.04.2021 4 z 5

Semena a plody rostlin vybraných druhů zelenin, léčivých rostlin a speciálních plodin.  1. část - zeleniny Semena a plody rostlin vybraných druhů zelenin, léčivých rostlin a speciálních plodin. 1. část - zeleniny Karel Dušek

Knížka je docela hezky zpracovaná, ale co mi chybí je větší popis jednotlivých semen a plodů. Fotografie zvětšených plodin mě velmi zaujali a hodnotím je jako dobrý nápad.

05.04.2021 3 z 5