Pomazánky, svačinky, chuťovky

Dvě stovky receptů na pomazánky, svačinky, chuťovky, sendviče, poháry, saláty a jiné lahůdky a občerstvení pro nejrůznější příležitosti najdete na stránkách nové kuchařské knihy Ottova nakladatelství. Vyzkoušené postupy a nápaditý přístup autorky Blanky Poláčkové k tradičním i neobvyklým pochoutkám doplňují inspirující fotografie Jiřího Poláčka. Zkušené i začínající kuchařky tak mají jedinečnou možnost pustit se do přípravy pomazánek i dalších studených a teplých dobrot z ovoce, zeleniny, masa, ryb, drůbeže, sýrů, tvarohu a mléka, luštěnin, obilovin, hub či mandlí a ořechů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264411/big_pomazanky-svacinky-chutovky-264411.jpg 4.28

Kniha Pomazánky, svačinky, chuťovky

H.Anetka000

Kucharka se mi tedy vubec nelibila. Varim casto, a tak jsem cekala nejake nove, zajimave a rychle recepty...Dat do kucharky jako tip chleba, na ktery se pokladou platky rajcat, to je fakt bida...

Zuzka12627
12.04.2021

Velice hezká kuchařka. Mnoho skvělých receptů, za mě velmi doporučuji.

Luccy78
14.09.2015

* Snadná a rychlá příprava zdravých i vydatných snídaní, přesnídávek, svačin či večeří

* Koktejly z lesního ovoce, jablečné a tvarohové dezerty, dýňový chléb, ovocné či obilninové kaše, toasty, carpaccio. Omelety na sladko či jablka ve slanině

* Zeleninové nápoje i poháry, studené ovocné i zeleninové polévky, ovocné či sýrové kornouty, omelety, lívanečky, pudinky, flameri, tortilly a rýžové chlebíčky

* Jedinečné fotografie, kuchařské tipy pro snadnou domácí přípravu a praktický abecední rejstřík