zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

S láskou z Londýna S láskou z Londýna Jules Wake (p)

Krasný příběh, jen se teda na můj vkus rozvíjel ze začátku strašně pomalu. Autorčiny knižky mám ráda, tak jsem si to ale užila i tak. Díky

12.06.2024 5 z 5

Láska, smrt a všechno zlý Láska, smrt a všechno zlý Martin Paytok

(SPOILER) No nečekala jsem, že půjde o upíry, trochu se tím srazila kvalita, ale vlastně to bylo celkem hezké.

12.06.2024 4 z 5

Vařená vejce / Tade jandre Vařená vejce / Tade jandre Stanislava Miková

Krásné grafické zpracování.

12.06.2024 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

No není to úplně formát do kabelky .... a tak jsem to četla jen doma a proto mi to trvalo celkem dlouho. Celé mě to bavilo, o moc lepší než předchozí díl.

19.05.2024 5 z 5

Poslední člověk Poslední člověk Lee Bacon

Krásně napsané, hezký se to četlo.

19.05.2024 5 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Je vidět, že i když se narodíte do královské rodiny, tak sourozenecké konstalece vás mohou ovlivnit opravdu tvrdě. Přijde mi škoda, že královská rodina měla v Harrym a Megan obrovský potenciál a dala "přirozeně" přednost podle nich lepšímu obrázku monarchie.

13.05.2024 4 z 5

Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Ryan Soeder

Krásně zpracované, i návody super, ale popravdě jsem asi čekala něco jiného z názvu.

30.04.2024 3 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Jako byl to kýč, to ano, ale kdo by od knihy tohoto rázu čekat víc, tak sáhnul po špatné knize. Čtu různé žánry, podle nálady a podle toho, jak moc jsem vystreslá z práce, a když je toho opravdu hodně, tak sáhnu právě po takového knize. A Já v této knize dostala přesně to, co jsem čekala. Nejvíc se mi líbil příběh od Julie Quinn.

30.04.2024 4 z 5

Léčivá síla zvířat Léčivá síla zvířat Bettina Mutschler

Byla to milá kniha, ale tak nějak jsem čekala víc než jen souhrn toho, jak probíhá terapie se zvířaty.

19.04.2024 3 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Nádherně napsané. Člověk je pořád tak troošičku napjatý, co se stane.

05.04.2024 5 z 5

Dobyvatelé pirátského pokladu Dobyvatelé pirátského pokladu Lucie Krystlíková

Krásně udělané.

28.03.2024 5 z 5

Umění diplomatického jednání Umění diplomatického jednání Frank Naumann

Chvilkami trochu nezáživné, ale myšlenky to má velice dobré a líbili se mi příběhy z historie, kde autor ukazuje použití popisovaných zásad.

28.03.2024 5 z 5

Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Hadí soutěska Hadí soutěska Hergé (p)

Chci tě, lásko / Zakázané touhy Chci tě, lásko / Zakázané touhy Leanne Banks

Oba příběhy byly kouzelné. I když jde jen o Harlekýnku tak mě to vtáhlo do děje.

30.01.2024 5 z 5

Pražský přízračník našich babiček Pražský přízračník našich babiček Klára Trnková

Krásná malá knížečka ... jde o sebrané příběhy či pověsti o různých bytostech. Kdo žije v Praze jistě ocené. Maličko mě mrzí, že jsou ty příběhy jen kratoučké. A přiznám se, že mi hrozně vadily ty poznámky na koncích příběhů.

10.01.2024 4 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

To zas byla jizda. Prvni knihu od nji jsem cetla v anglictine a od te doby si hlidam vsechno co vyjde u nas a pokazde je to super.

27.11.2023 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Krasny lehky roman od sikovne autorky. Jsou zde sice citit prvky prvotiny, ale autorka to sama priznava a rozdhodne se nema za co stydet, jeji popis postav je perfetni.

21.11.2023 5 z 5