ZUZANA-123 ZUZANA-123 komentáře u knih

Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život Anthony Horowitz

Mám moc ráda knihy z edice NEJLEPŠÍ SVĔTOVÉ ČTENÍ,málokdy se stane,že by se mi nĕkterý z románů nesedl.

27.11.2019 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

Témĕř jako by to opravdu napsal sir Artur Conan Doyl,vyšlo i v edici NEJLEPŠI SVĔTOVÉ ČTENI, což bývá záruka dobrého čtení.

23.11.2019 5 z 5

Boží tulačka Boží tulačka Marcelle Auclair

Životní příbĕh zakladatelky klášterů ve Španĕlsku,od dĕtství až po konec života.Její návody k modlitbám pod názvem Hrad v nitru se dnes nedají koupit ani v antikvariatech.

17.11.2019 5 z 5

Sethovy promluvy Sethovy promluvy Jane Roberts

Jane Robers ùdajnĕ nebyla první s kým Seth komunikoval.Prý jako prvnì komunikoval s hoolivudskymi tvůrci.

15.11.2019 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Zajímavé říkat Bohu taťka,ale proč ne ? Kniha byla i zfilmována.

29.10.2019 5 z 5

Ženojed Ženojed Theun de Vries

Kdo máte rádi Maupassanta a jeho povídky,mohlo by se Vám líbit.

27.10.2019 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Pořád jsem od nĕkoho slyšela,že v knize je návod na astrální cestování,návod tam opravdu je .... Človĕk uvĕznĕný v cele ve svĕrací kazajce se toulá pomocí sve duše v jinych realitách.Zpočátku je kniha trochu brutální, když čtete o šikanĕ ze strany dozorců.

26.10.2019 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Její první kniha je nádherná,na obálce je její foto jako malé holčičky,a ty oči prostĕ září.....Z jejích dalších knih je už citit,že jsou psané pro peníze,alespoň tak to navnímávám ja,ale možná mají ostatní čtenaři jiný názor.

22.10.2019 5 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Tuhle knihu doporučují psychoterapeuti ženám zraňovaným od mužů.

20.10.2019 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Vzpomínky autorky na minulé životy,obrovskà touha po zacvĕceni do egyptských mystèrii,vzestup do vysokých vibraci a poté pàd,na to vše si autorka vzpomínà a popisuje.

19.10.2019 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

K téhle knize se opakovanĕ vracím.

16.10.2019 5 z 5