Sethovy promluvy přehled

Sethovy promluvy https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94301/sethovy-promluvy-94301.jpg 4 25 25

Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. V průběhu hypnotických sezení Seth odhaluje tajemství života a smrti. Vypráví o realitě, která nám dosud uniká, ale je v našich možnostech ji poznat.Tato úžasná kniha je souborem Sethových myšlenek a názorů, které byly zaznamenány přesně tak, jak je diktoval. Seth vysvětluje, co můžeme očekávat těsně po smrti, jak pohlížet na své minulé životy a způsob, jakým kontaktujeme své přátele a blízké, kteří jsou již po smrti. Vyjadřuje se k mimotělesným zkušenostem, astrální projekci a dennímu snění. Odhaluje skutečný příběh Ježíše Krista a co se stalo na Kalvárii. Podává popis tří ztracených civilizací, které existovaly ještě před vznikem Atlantidy. Vydejte se se Sethem na cestu k novému a většímu uvědomění.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Seth Speaks: The Eternal Validity of the Soul , 1972

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sethovy promluvy. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4315
13.01.2022 5 z 5

Jako člověk který se od mala zajímá o nadpřirozené jevy, kvantovou fyziku atd. prostě o kompletní smysl a složení reality a bytí v původně tom spíše materialistickém slova smyslu musím říct, že kniha Sethovo promluvy a následně další texty od Jane dokonale slepily všechny ty doposavaď nasbírané informace (je jich teda ohromné množství ze všech myslitelných oborů a odvětví) a zkušenosti. Je to extrémně těžké čtení, prvně před 12 ti lety jsem dal jenom pár stránek a přečetl to celé asi 5 let zpátky. A stále i po 5ti letech si během každodenního života uvědomuji pravdivost a skutečnou podstatu věcí o kterých Seth píše. Je to ultimátní popis reálné reality v tom nejméně zkresleném a zúženém slova smyslu jaký sem zatím našel, který dává smysl - a že sem se hledat téměř všude.

Marghe24
23.03.2020 5 z 5

Nedoporučuji materialistům!!!

ZUZANA-123
15.11.2019 5 z 5

Jane Robers ùdajnĕ nebyla první s kým Seth komunikoval.Prý jako prvnì komunikoval s hoolivudskymi tvůrci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sethovy promluvy v seznamech

v Právě čtených3x