zimolka zimolka komentáře u knih

Hlas krve Hlas krve Heather Chavez

Do čtení jsem se spíše nutila, co nebylo špatné, tak byl snad až konec knihy.

28.06.2023 3 z 5

Sny nové doby Sny nové doby Anne Jacobs

Toto je první kniha od autorky co nebude mít ode mě plný počet hvězdiček. Děj se strašně táhnul, nutila jsem se do čtení. Závěr pěkný, ale celkově mě kniha nenadchla.

14.06.2023 3 z 5

Modistky z Tržní uličky Modistky z Tržní uličky Marie Lamballe (p)

Opět čtivě napsaný příběh.

06.06.2023 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se mi nečetla lehce. Pro mě je to další z povedených příběhů p. Tučkové. Doba to byla velice zlá, trpělo spousta nevinných lidí.

05.06.2023 5 z 5

Hotel času Hotel času Emilly Ross

Příběh má vše co k hororu patří- napětí ,strach, překvapení. Můžu přiznat ,že při večerním čtení jsem se i bála. Toto je pro mě druhá kniha od autorky co jsem přečetla a už teď se těším na další knihu co napíše.

30.05.2023 5 z 5

Nové nebe Nové nebe Margit Steinborn

Nádherně napsaná kniha.

22.05.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Být to jiná spisovatelka, tak nevím jestli knihu neodložím ,ale protože od Moyes jsem toho přečetla už více, tak jsem pokračovala a jsem za to ráda. Nakonec hezký příběh.

17.05.2023 4 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Další krásně napsaná kniha na toto téma.

12.05.2023 5 z 5

Láska vandrovní apatykářky Láska vandrovní apatykářky Iny Lorentz

Pro mě oddechové čtení.

12.05.2023 4 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Kniha se nečte vůbec snadno,mě osobně z toho bylo hodně smutno,místy až do pláče,ale i pořes toto všechno,je nádherně napsáno.Věřím tomu,at si knihu přečte kdokoliv nebude litovat,všem doporučuji.

02.05.2023 5 z 5

Vandrovní apatykářka Vandrovní apatykářka Iny Lorentz

Je pravda,že je to tak trochu pohádkové čtení,ale i tak jsem byla spokojená.Další díl si určitě přečtu.

28.04.2023 4 z 5

Kamilka a její rodina Kamilka a její rodina Nancy Delvaux

Dcerka má moc ráda příběhy Kamilky,přečetly jsme už několik dílů a každý opakovaně.

27.04.2023 5 z 5

Josífkův pekelný týden Josífkův pekelný týden Daniela Krolupperová

Pěkné poučení z příběhu pro děti.

19.04.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Poprvé ubírám autorovi jednu hvězdu,v příběhu bylo strašně moc popisu místa činu a souhlasím s Irsaf hodně předvídatelné.

17.04.2023 4 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Knihu jsem četla jako betačtenář ,protože sama od sebe bych si ji asi nevybrala a ukázalo se to ,jako veliká chyba.Mafie mě nikdy nelákala ,ale příběh mě úplně vtáhl,nemohla jsem se odtrhnout.Je zde opravdu spoustu zajímavých informací.Kniha je originální,napínavá určitě doporučuji přečíst.

Nekonečná pohádka na dobrou noc Nekonečná pohádka na dobrou noc Laurence Gillot

Krásná ilustrace,příběh co se opakuje stále dokola,pouze pozměněná zvířátka.

16.04.2023 4 z 5

Třpytivé pohádky - princezny, víly a trpaslíci Třpytivé pohádky - princezny, víly a trpaslíci kolektiv autorů

Klasické pohádky ,některé trochu pozměněné.

16.04.2023 3 z 5

Kamilka a její kamarádi Kamilka a její kamarádi Nancy Delvaux

Dcerka po přečtení prosila o opětovné přečtení,takžehodnotím, jako krásné příběhy .

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Opět stejně silný příběh,tak jak v předchozích knihách autorky.Knihy si po přečtení pamatuji hodně dlouho,možná bych i řekla celý život.

16.04.2023 5 z 5

Její Výsost Sofie: Kouzelná hostina Její Výsost Sofie: Kouzelná hostina Walt Disney

Dcerka si knihu sama vybrala v knihovně,má krásné ilustrace i příběh je čtivý.

14.04.2023 5 z 5