zaneta3009

Srdcová královnaSrdcová královnaKimmery Martin

Nemám slov, je to jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

Mise HaitiMise HaitiTomáš Šebek

Knihy od pana Šebka naprosto miluji. A ani jeho první kniha nezklamala. Je strašně fajn, že píše doopravdy své pocity. Až by se chtělo říct, že píše "Co na srdci, to na jazyku/na papíru". Velice mě šokovala návštěva v cholera nemocnici.

02.07.2020

HasičiHasičiRoman Kutálek

Knížka přečtená za den. Fotografie jsou nádherné. Jen já jsem asi od knížky asi čekala více.

01.01.2020

Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat topVšechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat topAdriana Sklenaříková-Karembeu

Za mě super kniha. Doporučila bych ji hlavně mladým dívkám, které se hledají. Ale myslím si, že nápomocná bude jakékoliv ženě. Rada si jí přečtu i za pár let.

21.09.2019

Kde kvete trávaKde kvete trávaHan Kang

Tahle kniha mě fakt nebavila. A ač nejsem zvyklá knihy vzdávat, tady jsem to udělat musela. Takže jsem knihu nedočetla.

05.08.2019

Duben v PařížiDuben v PařížiMichael Wallner

Tohle jsem fakt nečekala. Na začátku mi vadily věty ve francouzštině. Ale pak zmizeli. A tak nádhernou knihu jsem už dlouho nečetla. Brečela jsem ještě hodinu po tom co jsem to dočetla. Rozhodně jsem jí nečetla naposled.

30.06.2019

Harry Potter a kámen mudrcůHarry Potter a kámen mudrcůJ. K. Rowling (pseudonym)

Od knihy jsem nic moc extra neočekávala. Byla jsem však velmi překvapená jak se liší od filmu a samozřejmě v tom dobrém. Až teď po přečtení jsem pochopila plno věcí. Tudíž mi Harry Potter začal dávat víc smysl.

19.06.2019

Mise AfghánistánMise AfghánistánTomáš Šebek

Od knihy jsem asi čekala víc, ale i tak byla fajn. Pro pana Šebka není žádné téma tabu a mnohdy jsme se i zasmála. Pro čtenáře který není z lékařské prostředí bude knížka obtížná. Nakonec jsem knížku dočetla, ale nijak moc extra mě zaujala. I tak se klaním před p. Šebkem za to co dokázala a že je tak odvážný se sbalit a jet na misi.

30.03.2019

DokonaláDokonaláGilly Macmillan

Kniha mi ze začátku dost připomínala Dívku ve vlaku. Nadšená jsem z ní moc nebyla. Připadala mi jako klasický thriller. Ale posledních pár stránek jsem probrečela. Takový konec jsem fakt nečekala.

24.02.2019

PianistaPianistaWladyslaw Szpilman

Za začátku jsem moc nadšená nebyla. Szpilman velmi přeskakuje, ale pak jsem se tak začetla, že už mi to vůbec nevadilo. Je to fantastická knížka, která nenechá člověka v klidu. Ať se ze začátku zdá, že dovětky ostatních jsou zbytečné. Tak to je právě to co té knížce dá říz. Doopravdy doporučuji.

07.02.2019

Doktore, fofrem, jde o život!Doktore, fofrem, jde o život!Patrick Taylor

Velmi mě kniha překvapila. Čekala jsem něco jiného, ale autor rozhodně nezklamal.

24.01.2019