zaneta3009 zaneta3009 komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Neskutečný příběh.

20.03.2023 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Stará dobrá klasika z dětství.

27.08.2022 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Kniha je naprosto neskutečná! Myslím si, že jsem ji nečetla naposledy. Nechala ve mě spoustu emocí, podpory, naděje a motivace.

31.07.2022 5 z 5

Srdcová královna Srdcová královna Kimmery Martin

Nemám slov, je to jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

04.02.2021 5 z 5

Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Knihy od pana Šebka naprosto miluji. A ani jeho první kniha nezklamala. Je strašně fajn, že píše doopravdy své pocity. Až by se chtělo říct, že píše "Co na srdci, to na jazyku/na papíru". Velice mě šokovala návštěva v cholera nemocnici.

02.07.2020 4 z 5

Hasiči Hasiči Roman Kutálek

Knížka přečtená za den. Fotografie jsou nádherné. Jen já jsem asi od knížky asi čekala více.

01.01.2020 3 z 5

Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top Adriana Sklenaříková-Karembeu

Za mě super kniha. Doporučila bych ji hlavně mladým dívkám, které se hledají. Ale myslím si, že nápomocná bude jakékoliv ženě. Rada si jí přečtu i za pár let.

21.09.2019 5 z 5

Kde kvete tráva Kde kvete tráva Han Kang

Tahle kniha mě fakt nebavila. A ač nejsem zvyklá knihy vzdávat, tady jsem to udělat musela. Takže jsem knihu nedočetla.

05.08.2019

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

Tohle jsem fakt nečekala. Na začátku mi vadily věty ve francouzštině. Ale pak zmizeli. A tak nádhernou knihu jsem už dlouho nečetla. Brečela jsem ještě hodinu po tom co jsem to dočetla. Rozhodně jsem jí nečetla naposled.

30.06.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Od knihy jsem nic moc extra neočekávala. Byla jsem však velmi překvapená jak se liší od filmu a samozřejmě v tom dobrém. Až teď po přečtení jsem pochopila plno věcí. Tudíž mi Harry Potter začal dávat víc smysl.

19.06.2019 3 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Od knihy jsem asi čekala víc, ale i tak byla fajn. Pro pana Šebka není žádné téma tabu a mnohdy jsme se i zasmála. Pro čtenáře který není z lékařské prostředí bude knížka obtížná. Nakonec jsem knížku dočetla, ale nijak moc extra mě zaujala. I tak se klaním před p. Šebkem za to co dokázala a že je tak odvážný se sbalit a jet na misi.

30.03.2019 2 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha mi ze začátku dost připomínala Dívku ve vlaku. Nadšená jsem z ní moc nebyla. Připadala mi jako klasický thriller. Ale posledních pár stránek jsem probrečela. Takový konec jsem fakt nečekala.

24.02.2019 4 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Za začátku jsem moc nadšená nebyla. Szpilman velmi přeskakuje, ale pak jsem se tak začetla, že už mi to vůbec nevadilo. Je to fantastická knížka, která nenechá člověka v klidu. Ať se ze začátku zdá, že dovětky ostatních jsou zbytečné. Tak to je právě to co té knížce dá říz. Doopravdy doporučuji.

07.02.2019 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Velmi mě kniha překvapila. Čekala jsem něco jiného, ale autor rozhodně nezklamal.

24.01.2019 3 z 5