Hasiči

Hasiči https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416334/bmid_hasici-oce-416334.jpg 5 42 24

Co se děje v hlavě hasiče při zásahu i mimo něj? Kniha plná reálných situací a emocí. Osobní příběh profesionálního hasiče a táty jednoho bezva kluka. Příběhy na základě skutečných událostí z let 2001-2018.

ŽabákDokvákal
15.08.2023 5 z 5

Kniha na jedno odpoledne, ale čas strávený s touto knihou jsem si moc užil! Upřímné a na nic si nehrající vyprávění hasiče. V části Výjezdy se člověk od srdce zasměje (třeba u příhody s magnety), ale i si popláče. Knihu doplňují velice povedené fotografie ze života hasičů. Moc díky za tuto knihu! Měl jsem ji půjčenou z knihovny, ale nejspíš si jeden výtisk pořídím. Rovnou i s druhým dílem!

dyger
07.09.2022 5 z 5

Od A po Z jak se stát a být hasičem. Sice ve zkratce, ale i tak člověk může nahlédnout pootevřeným oknem. Kniha plná dokreslujících fotografií. Vřele doporučuji.

KnihomolkaEva
14.05.2022 5 z 5

Velmi zajímavá a čtivá kniha, klidně mohla být delší.

rostislav6965
14.03.2022 5 z 5

Kniha je výborně napsána, čte se opravdu skvěle. Doporučuji všem co chtějí alepoň trošku nahlédnout do práce profesionálního hasiče. Již je i II.díl.

jarmila1520
28.10.2021 5 z 5

Synova oblíbená kniha, která mu přiblížila život hasiče. Jednou by se jím také chtěl stát. Čtivě napsaná, otevřela i nová témata, která přináší práce při výjezdech a na hasičárně. Až povyroste, chce ochutnat hasičské volské oko :) Knihu doporučujeme!

Brachypelma
13.02.2021 5 z 5

Skvěle napsané, kniha se čte "sama.."
Příběh Vás pohltí..

Remus Hroozley
14.12.2020 5 z 5

Více takových knih

klara8127
07.10.2020

Velmi dobře čtivá kniha ze života profesionálního hasiče. Nejvíc zaujala našeho syna, který se chce stát jednou profesionálním hasičem. Příběhy jsou emotivní, s trochou napětí i humoru.
Knihu mohu jen doporučit.

gargamelka
28.09.2020 5 z 5

Díky knize mámě možnost nahlédnou pod pokličku této zodpovědné, nároční jak psychicky, tak fyzicky náročné práce. Četbou poznáme jak probíhá adaptace, jaké jsou "oddíly", režim, nástrahy, postřehy aj. Jsou to srdcaři... Zaslouží si respekt a obdiv.

ANATS
01.09.2020 5 z 5

Perfektně napsaná čtivá knížka.
Jelikož autora této knížky znám osobně, s radostí jsem si tuto knížku přečetla.
Opravdu moc dobře popsaná práce hasiče a toho, co se mu při ní honí hlavou.
Úsměvné, ale také nutí k zamyšlení.
Krásné fotografie, jen škoda že nemá více stránek... za hodinku jsem ji přečetla .
Ale i přesto si zaslouží velký potlesk....díky za tento skvost :-)

Aveli
23.08.2020 4 z 5

Zajímavá kniha na přiblížení práce hasiče. Relativně krátká, ale čtivá. Líbí se mi, jak autor nechává lidi nakouknout pod pokličku náročné práce hasiče. Ze začátku knihy jsme se některým situacím hodně nasmála, neboť jsem sama přes 10 let u dobrovolných hasičů. Prostě rychlé příjemné oddechové čtení, žádný velký román ale nečekejte.

xxtom
18.07.2020 3 z 5

Hezké čtení o tom, jak to chodí u hasičů, navíc doplněné pěknými fotkami. Knížka by mohla být klidně delší a autor by se mohl více rozepsat.

kaka2006
04.04.2020 5 z 5

knížka se mi líbila, přečetla jsem ji za hodinu v autě, ale neskutečně mě bavila! Měla jsem neustálou potřebu do ní přidávat své postřehy atd., protože mi ji půjčil kamarád, tak jsem mu je napsala tužkou na lepíky a když jsem mu knihu vracela s tím, že "jsem mu do ní něco napsala" úplně ze zhrozil (zná mě, no) a po půl roce je tam stále má (prý jsou moudré....) po týhle knížce jsem ještě víc začala obdivovat všechny hasiče a upřímně se mi chtělo btečet

hana1105
20.03.2020 5 z 5

Kniha byla čtivá, velice dobře napsaná. Příběhy chytly za srdíčko :)

Ála41
01.03.2020 5 z 5

Kniha se mi prostě líbila, byla,, jednoduchá,, a v té své jednoduchosti má svoji krásu... Baví dospelaka stejně jako se do ní zacte 12ti lety kluk. A fakt nadherne fotografie.

Gabika9
18.02.2020 3 z 5

Začátek vlažnější, že si říkáte bezva čtení pro synovce, ale později mě z příběhů v akci až mrazí. Něco trochu jiného a poměrně zdařilého. Možná by bylo pěkné ubrat volných stran a více se rozepsat...

manvar
21.01.2020 5 z 5

Kniha si zaslouží plný počet hvězd. Nejenom kvůli náročné a stále nedoceněné práci hasičů. Doporučuji přečíst.

Miky88
04.01.2020 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem za jedno dopoledne a musím upřímně říct, že je to skvělá kniha. Je tam moc hezky popsáno jak to chodí u hasičů - zásahy, výcviky i ta lidská stránka. Smekám před každým hasičem - dobrovolným i profesionálním. Doporučuji aby si tohle přečetli všichni - aby věděli co práce hasiče obnáší...

zaneta3009
01.01.2020 3 z 5

Knížka přečtená za den. Fotografie jsou nádherné. Jen já jsem asi od knížky asi čekala více.

pavlačinka.1
23.12.2019 5 z 5

Rychlé, svižné, věcné a přitom velmi zajímavé, poutavé, dojemné... Kniha se mi moc líbila-některé zásahy jsem předčítala rodině nahlas. (Manžel je hasičem 25 let.)Trochu mi překážel "český akcent". Je to stručný obraz práce hasičů. Díky.