zaneta3009

Přečtené 10Srdcová královna
? - únor 2021
Srdcová královna 2019, Kimmery Martin

Nemám slov, je to jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.


Mise Haiti
? - červenec 2020
Mise Haiti 2017, Tomáš Šebek

Knihy od pana Šebka naprosto miluji. A ani jeho první kniha nezklamala. Je strašně fajn, že píše doopravdy své pocity. Až by se chtělo říct, že píše "Co na srdci, to na jazyku/na papíru". Velice mě šokovala návštěva v cholera nemocnici.


Hasiči
? - leden 2020
Hasiči 2019, Roman Kutálek

Knížka přečtená za den. Fotografie jsou nádherné. Jen já jsem asi od knížky asi čekala více.


Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top
? - září 2019
Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top 2018, Adriana Sklenaříková-Karembeu

Za mě super kniha. Doporučila bych ji hlavně mladým dívkám, které se hledají. Ale myslím si, že nápomocná bude jakékoliv ženě. Rada si jí přečtu i za pár let.


Duben v Paříži
? - červen 2019
Duben v Paříži 2010, Michael Wallner

Tohle jsem fakt nečekala. Na začátku mi vadily věty ve francouzštině. Ale pak zmizeli. A tak nádhernou knihu jsem už dlouho nečetla. Brečela jsem ještě hodinu po tom co jsem to dočetla. Rozhodně jsem jí nečetla naposled.


Harry Potter a kámen mudrců
? - červen 2019
Harry Potter a kámen mudrců 2002, J. K. Rowling (pseudonym)

Od knihy jsem nic moc extra neočekávala. Byla jsem však velmi překvapená jak se liší od filmu a samozřejmě v tom dobrém. Až teď po přečtení jsem pochopila plno věcí. Tudíž mi Harry Potter začal dávat víc smysl.


Mise Afghánistán
? - březen 2019
Mise Afghánistán 2015, Tomáš Šebek

Od knihy jsem asi čekala víc, ale i tak byla fajn. Pro pana Šebka není žádné téma tabu a mnohdy jsme se i zasmála. Pro čtenáře který není z lékařské prostředí bude knížka obtížná. Nakonec jsem knížku dočetla, ale nijak moc extra mě zaujala. I tak se klaním před p. Šebkem za to co dokázala a že je tak odvážný se sbalit a jet na misi.


Dokonalá
? - únor 2019
Dokonalá 2017, Gilly Macmillan

Kniha mi ze začátku dost připomínala Dívku ve vlaku. Nadšená jsem z ní moc nebyla. Připadala mi jako klasický thriller. Ale posledních pár stránek jsem probrečela. Takový konec jsem fakt nečekala.


Pianista
? - únor 2019
Pianista 2003, Wladyslaw Szpilman

Za začátku jsem moc nadšená nebyla. Szpilman velmi přeskakuje, ale pak jsem se tak začetla, že už mi to vůbec nevadilo. Je to fantastická knížka, která nenechá člověka v klidu. Ať se ze začátku zdá, že dovětky ostatních jsou zbytečné. Tak to je právě to co té knížce dá říz. Doopravdy doporučuji.


Doktore, fofrem, jde o život!
? - leden 2019
Doktore, fofrem, jde o život! 2009, Patrick Taylor

Velmi mě kniha překvapila. Čekala jsem něco jiného, ale autor rozhodně nezklamal.