Zama Zama komentáře u knih

Odpočívej v pokoji, Chandlere Bingu.

Budeš nám tu moc chybět.
Pořad doufám, že se vzbudím, že je to jen zlý sen.

29.10.2023

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tato kniha mě velice bavila. Od začátku až do konce. Při čtení jsem dostala vždy chuť na výbornou kávu a nějaké to sladké pečivo.
Taková oddechovka. :)
Doporučuji. :)

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Kniha se mi líbila, podle anotace.
Jenže… tahle kniha opravdu ne! Začátek o ničem, ztrácela jsem se kolikrát v ději a myšlenky utíkali jinam.
Kniha se začala rozjíždět až cca v půlce.
„Autor, který ví, jak nás poradně vystrašit.” - tak to teda úplně nevím, spíše jsem u knihy usínala.
Obal knihy je moc hezký. Ale příběh už tolik ne. Ale každému se líbí něco jiného. Třeba zrovna Vás kniha nadchne️

15.09.2022 1 z 5

Jedním slovem - síla.
Každou další kapitolu jsem se přemlouvala ke čtení. Nebylo to kvůli tomu, že by byla kniha špatná. To vůbec ne. Ale bála jsem se jaké další šílené věci se dozvím.
Knihu doporučuji. Na tohle se nesmí zapomenout.

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Knihu jsem přímo hltala. Koupila jsem si jí ještě na prvním stupni a pamatuji si jak jsem četla do 3:00 abych jí dočetla. Oči mne boleli, ale stejně jsem jí nakonec dočetla. Krásny příběh, napínavý. Prostě P E C K A! :)

10.08.2017 5 z 5

Šepot kouzel Šepot kouzel Elise Kova

Kniha má krásný obal a anotaci. Ale... čekala jsem trošku víc. Děj začal být napínavý až cca od prostředka. Trošku mi to připomínalo HP a ohnivý pohár.
I když mám nějaké to ale, knihu doporučuji.
Věřím, že další díl bude ještě lepší. :)

20.09.2023 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Knihu sem přečetla jedním dechem.
Doporučuji přečíst. A opravdu jsem zvědavá na další díl. Četla bych tak rada dal! Jenže to nejde. Konec!
Gabriel je hodně zvláštní, úplně nevím co si o něm mám myslet. Ale doufám že se ukáže to dobré.
Avery je hodně silná žena, která udělá pro svoji rodinu cokoliv.
Teď už jenom počkat na pokračování, kniha stojí za přečtení.

04.08.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

První díl, který nás vtáhne do zajímavého klubu Phoenix.
Příběh Zoye a Rhyse mě velice bavil.
Zajímavé čtení a taková oddechovka. Za jeden večer přečteno.
Jen trošku nechápu hlavní hrdinku.. a její pomstu. Myslím že téma v knize, je aktuální a najdou se mezi námi lidé, kteří takové ohavnosti dělají.

Všechny postavy co jsou v příběhu, mě opravdu moc baví.
Autorka píše stručně a jasně.

Nemam moc co k tomu napsat. Příběh začal rychle a taky tak i skončil.
Znovu bych se k této knize asi nevracela.

08.10.2023 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Na tuto knihu jsem čekala půl roku. Jelikož byla drahá a 500kč se mi za ní dávat nechtělo. Před měsícem jsem si jí koupila a přečetla za 3 dny! Neuvěřitelné. :D Bavila mě. Vždy jsem chtěla vědět jaký je příběh z Greyovi strany. Doufám že bude i druhý a třetí díl. :)

08.08.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Zase další knížka která se autorce moc povedla.. :) U té knížky jsem brečela asi tak 6x :DDD Knížka se mi opravdu velice líbila.. :) A doufám že další knížky budou taky takové jako tahle.. :) Dávám plný počet hvězdiček.. doporučuji si jí koupit.. i kdyby stala 3ookč.. :) Opravdu BOMBA! :)

26.12.2014 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Romantická kniha, která se čte sama. Libí se mi jak autorka popisuje male městečko Green Valley ve Skalistých horách. Přišlo mi tedy spíš že je Lena na prázdninách nebo dovolené, jelikož se její práce ztrácela v ději.. Ale jinak hodnotím kladně. :)

24.08.2023 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

(SPOILER) Spisovatelka píše opravdu moc hezky. Kniha se čte sama :)
Příběh Ruby a Jamese je opravdu zajímaví. Hnedka jsem musela sáhnout po druhem díle.
Občas mi vadilo Jamesovo chování… co to mělo znamenat na konci knihy? Ano umřela mu matka. Ale takhle se zřídit a ještě tam po něm leze jiná holka a chudák Ruby na to musí koukat.. fakt nechápu.
Uvidime jak se příběh bude vyvíjet dál. Každopádně kniha stojí za přečtení.

14.08.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Moje oblíbená Colleen.
Jak jsem viděla že vyšla další kniha, okamžitě jsem hnala do knihkupectví.
Kniha přečtena během 2 dnů!
Úžasný příběh! Občas jsem byla i dojata. Ze začátku jsem měla divný pocit z Bena. To se mi potvrdilo, ale i tak mile překvapení na konci!
Líbilo se mi jak je pohled z jedné a druhé strany. ️
Colleen miluju! Určitě doporučuji, kniha stojí za zakoupení.

04.08.2022 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jedním slovem BOMBA! ♥

12.07.2018 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Kniha divně psaná. Nemám ráda když je v knize obrázek. Mám ráda když je celá pokrytá slovy. Ale konec mě velice překvapil.

08.08.2017 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Takhle knížka mě ze začátku děsně nudila.. myslela jsem si že to bude blbost.. ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout.. :) Přečetla jsem jí jedním dechem.. Fakt super.. :) Doufám že i ty další knížky budou super :)

14.09.2014 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Říká se do třetice všeho dobrého.
No v tomto případě spíš zlého, než dobrého.
Nápad na příběh za mě dobry. Ale.
Potkají se náhodou a samozřejmě je z něj hlavní „záporák.
Ok to se dalo čekat.

Hlavní postava Kimberly mi dost vadila, její chování bylo šílené, pořád jí něco vadilo a nebylo jí nic dobré. Chápu.. prošla si těžkými věcmi. Ale nemusela se tak chovat. Aspoň ne celou knihu.
Až se divím že jí pořád Matteo chtěl.

Samotný Matteo Ital, bohatý a sexy.
Ten mi sedl hned. I Jenner, ten byl skvělý. Hrozně mě ta postava bavila.

U posledního dílu, mi přišlo, jako kdyby autorka přišla o tu jiskru. Kterou dala do prvního dílu.

Za mě snad nejslabší kniha z cele série. Pořád u mě vede první díl Hořím pro tebe.

Doufám, že další díly už nebudou.

08.10.2023 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle mě opravdu moc bavilo!
Jackson a Bianka..
U knihy jsem se smála ale i brečela.
Rychlé letní čtení.
V knize bylo vše co jsem očekávala.

Děvčátko a nacista Děvčátko a nacista Franco Forte

Příběh je sice fiktivní, ale pořád tam jsou napsaná skutečná místa a určité události. Kniha se četla rychle. Mohu doporučit. :)

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Kniha mě ze začátku nijak nechytla. Některé slova v knize jsou špatně zvolená, na to že to má být erotický román. Dost se mi líbilo jak autorka poukazuje i na život Huntera i když jsem tam toho o něm chtěla víc. Dost mi vadilo, jak se potkali a jakoby se znali celý život. Já bych uvítala takové to seznamování okolo. Bylo ho tam dost málo. Příběh se ale vyvíjel hezky, ale spousta věcí se dala předvídat. Stálo to za to. Je to pohodová kniha, která je přečtená poměrně rychle.

14.09.2023 4 z 5