Yustina Yustina komentáře u knih

Bojovnice Bojovnice Lesley Pearse

Očekávala jsem velmi podobný příběh druhému dílu, ale byla jsem rozhodně překvapena :-) Kniha se mi četla velmi dobře, líbila se mi

08.01.2019 4 z 5

Duhový cirkus Duhový cirkus Petra Neomillnerová

Veselé příběhy, za nás doporučuji pro malé holčičky pěkné čtení. Dceři se kniha moc líbila..

21.12.2018 4 z 5

Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé David Laňka

Knihu jsem četla s dětmi a myslím si, že některé příběhy úplně pro děti nejsou..

21.12.2018 4 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Cathy Maxwell

Líbila se mi, dobře se četla

15.12.2018 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Nevěděla jsem, zda se mi kniha líbí nebo nelíbí. Doteď jsem se nerozhodla.. Ze začátku, mě nebavila.. po přečtení půlky knihy jsem zbytek dočetla jedním dechem, zvědavá, jak to doopravdy dopadne.. a nakonec jsem snad ráda, že jsem knihu přečetla.. Nebo nejsem ráda ? :-)

14.12.2018 3 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Poutavé čtení o Levaně.. Kolikrát jsem přemýšlela z čeho její zloba pramenila..chvílemi mi jí bylo i líto... Přesto jsem si záporačku Levanu neoblíbila..

25.11.2018 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Knihu jsem přečetla velmi rychle, těším se na další díl :-)

21.11.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha se mi líbila, více než film..

Matylda Matylda Hana Lamková

Pro děti velmi zábavné čtení.. Ať je jim 6 nebo 10 let, oba hltali všechny příběhy :-)

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Líbil se mi více než první díl, více akce..

Isadora jde do školy Isadora jde do školy Victoria Stitch

Dcera je z ní nadšená :-)

07.11.2018 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Kniha se mi velmi líbila, opět akce, humor.., více než první díl.. Doslova jsem ji zhltla za den :-) Za mě rozhodně palec nahoru..

02.11.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla kvůli čtenářské výzvě.. Jinak bych ji vůbec nedočetla. Mě tedy nijak neoslovila. Za mě ztráta času.

25.09.2018 1 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kniha se mi líbila, velmi dobře se mi četla. Vybrala jsem si ji do čtenářské výzvy a jsem za to ráda. Těším se na druhý díl :-)

31.08.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Těším se na další díly :-)

20.08.2018 4 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Velmi pěkné ilustrace, pohádka pěkná, ale bez těch krásných obrázků nevím, zda by byla tolik čtivá :-)

18.08.2018 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Trochu jsem se bála, protože tento díl vynechal zcela hlavní hrdinku.. Ovšem autorka nezklamala.. Jako vždy, velmi rychle přečteno. Těším se na další díl :-)

03.08.2018 5 z 5

Malý princ a planeta Okidů Malý princ a planeta Okidů Clotilde Bruneau

Opět čtenářská výzva, musím říci, že se mi knížka líbila. Určitě ještě sáhnu k synovi do knihovny :-) Za mě určitě doporučuji :-)

27.07.2018 4 z 5

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Knihu jsem četla kvůli čtenářské výzvě, docela mě mile překvapila.

27.07.2018 3 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Kniha se mi líbila. Sice slabší oproti ostatním sériím, i tak dávám 4 hvězdy :-)

24.07.2018 4 z 5