ydnac ydnac komentáře u knih

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Podvržená dáma Podvržená dáma Jude Deveraux (p)

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

1.díl jsem si půjčila v knihovně s tím, že jsem vůbec nevěděla co mě čeká a docela se mi to líbilo:-) 2.díl jsem už hltala a 3. díl úplně super :-) Je to zas něco jiného, originálního, neotřelého i když určitě pro mladší než jsem já, ale s tím jsem počítala :-) Autorku jsem si oblíbila má dobré nápady :-) a její knihy se dobře čtou.

03.09.2020 5 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Líbilo se mi to:-). K Hunger Games bych to nepřirovnávala ty jsou jiný level, ale rozhodně to mělo svůj příběh, svoje postavy, kterým jsem fandila:-) Přečetla jsem celou sérii a myslím, že rozhodně neurazí :-) a stojí za přečtení.

02.09.2020 4 z 5

Smrtelná rána Smrtelná rána Thomas Enger

Dobré čtení, doporučuji :-)

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Dobré čtení, doporučuji :-)

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Hezká kniha :-) moc hezká. Příběh Lii a Refa a Kadena mě moc bavil, chvílemi jsem i více fandila zabijákovi :-)

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Výborné :) jako vždy :-)

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Tento díl se mi líbil ješte víc než první:-) Catherin byla skvělá,Tash taky.Akorát jsem se ještě nerozhodla jestli fandím Zayanovi nebo Ambrosovi:-) a doufám,že v dalším díle to pořádně natřou Aloysovi.Taky jsem zvědavá jak to bude s démony.No určitě je na co se těšit a já se těším:-)

14.06.2020 5 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

KRÁL UPÍRŮ NĚCO CHYSTÁ!

Warden se vrátil do Edinburghu a nepřijel sám.
Přijela s ním Roxy a Shaw, kterým slíbil poskytnout přístroj na vyhledávání duchů.
Překvapilo mě, že Roxy a Shaw jsou v tomto díle jako vedlejší postavy, ale celkem mi to nevadilo, protože se k nim vrátím v dalším díle :-).
Hlavní postavy jsou tentokrát Warden a Cain.
Warden stále pátrá po králi upírů, protože mu zavraždil otce.
Cain žije klasický život lovce. Neporušuje příkazy, chodí s parťákem na hlídky, zabíjí příšery.
V minulosti se nerozešli v dobrém, protože Warden chtěl od Cain pomoc, ale ona ho odmítla, protože nechtěla porušovat pravidla. Teď se jejich cesty opět kříží a tentokrát je to Cain, kdo potřebuje pomoc.

Nečekané zmizení!
Nečekané setkání!
Nečekaný obrat!

Druhý díl je opět velice čtivý a rozšiřuje se množství postav.
Kevina, posla smrti, jsem si také oblíbila. Jsem zvědavá co ještě předvede :-).

14.06.2024 3 z 5

Zlaté dny Zlaté dny Jude Deveraux (p)

Hezké, oddychové čtení :-)

07.09.2020 4 z 5

Divoké orchideje Divoké orchideje Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Návrat do kouzelného domu Návrat do kouzelného domu Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Ostrov divokých snů Ostrov divokých snů Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Další podařená série od Richelle Mead. Četla jsem od ní všechno co vyšlo a vždycky se mi to líbílo :-) stejně jako u VA je to spíše pro mladší ročníky, ale to mi nevadilo :-) Jen mě mrzí , že jsem si to nemohla přečíst, když jsem já byla ten mladší ročník :-)