Divoké orchideje

Divoké orchideje https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21694/bmid_divoke-orchideje-bZT-21694.jpg 4 61 4

Nový román věhlasné Jude Deveraux představí úspěšného spisovatele Forda Newcomba, jemuž zemřela milovaná manželka Pat sice už před šesti lety, ale její smrt ho stále drtí jako balvan. Přece jen však přichází nová inspirace v podobě chytré a prostořeké dívky Jackie Maxwellové. Autorka opět strhne své čtenářky dokonalou směsí romantiky, napětí, humoru i životní moudrosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Wild orchids , 2003

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

moudivlacek
04.05.2016 3 z 5

Jsem uchvácena touto autorkou, přesto jsem ze začátku knihu tříkrát odložila s rozhodnutím ji navždy odložit. Ale pak jsem se donutila a jsem ráda, přes velice nezáživný začátek se konečně děj rozjede po setkání dvou hlavních hrdinů a na hlavní místo děje. Děj má pak spád, a stále se objevující střípky pravdy vás ženou vpřed zjistit, jak to dopadne. Sice na konci trochu mě z reality vythrla postava ďábla, ale i toho si rozumný člověk dokáže představit jako člověka z masa a kostí, který jen po hrdinech chce, aby si uvědomili, kdo jsou, koho milují a za co stojí v životě žít.
Takže se lidičky nedejte odradit začátkem, další řádky už za to stojí.

zoja
09.07.2012 2 z 5

Deveraux si přečtu sem tam velmi ráda, nicméně přes tento příběh jsem se už od začátku nemohla prokousat. Že by to bylo tím, že je psaný v první osobě? Nevím, nicméně sáhodlouhé popisování rodinných vztahů sahajících až bůhvíkam do minulosti, to mě, přiznám se, docela nudilo :-(

WEIL
19.08.2011

Úspěšný spisovatel Ford ještě šest let po smrti své ženy je trudomyslný.
Co ho zvedne?
Až ta další pravá žena pro něj.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947