Horský vavřín

Horský vavřín

Sličný kapitán Ring Montgomery byl dobrý střelec i zručný jezdec a značně populární jak mezi svými druhy tak zejména jejich ženami. Proto jej také žárlivý plukovník pověřil úkolem doprovázet operní zpěvačku po zlatých dolech Colorada. To se kapitánovi nijak nezamlouvá a zamýšlí se zpěvačky co nejdříve zbavit. Ale LaReina, zpívající kněžna, má pro tuto výpravu své skryté důvody. A tak musí kapitán pomáhat při plnění jejího výstředního přání zpívat pro hordy otrhaných horníků - dokud nezíská její důvěru natolik, aby se mu svěřila. Cyklus rodu Montgomeryů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27796/horsky-vavrin-27796.jpg 3.898

Montgomeryovi (8.)

Mountain laurel (1990)

Vydáno:, Baronet

laura

Nejspíš mám zrovna období, kdy mě tyhle knihy berou, nicméně mi připadá, že v této řadě je jedna kniha lepší než druhá - a Horský vavřín je úplně nejlepší... Nečekala jsem, že se mi příběh bude až tak líbit, že se jím nechám zcela pohltit, že budu doslova brečet smíchy... Člověk by čekal, že by vás už nemělo nic překvapit u autorky, jejíž knih jste přečetli víc než dost, ale tahle mě tedy dostala do kolen. Vím jistě, že se k ní budu chtít vrátit a znovu si prožít příběh Madie i Ringa, znovu se budu chechtat a brečet u toho, protože co ti dva vyváděli, to člověk prostě nepředpokládá... Krásný, romantický, vtipný děj. Kniha si určitě zaslouží vyšší hodnocení, než má.

kackajh
23.05.2017

Jéééé, to byla slaďárna, Ring byl skvělej. Od této autorky nezvykle milej, romatickej, vtipnej prostě úúúúžasnej chlap.

Havrnka
26.01.2017

Pěkné odpočinkové čtení.

12.09.2016

Opět parádní kousek.Ani tady mě autorka nezklamala.Romantika, dobrodružství a vtip.

moudivlacek
20.08.2015

Je to hezké čtení, pěkná romantika, i se tu občas zasmějete.