xindl007 xindl007 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak to byla paráda. Fakt jsem se bavila. Hanna nedá Garettovi nic zadarmo. Neustálé přestřelky, dvojsmyslné slovní hříčky, nasmějete se u toho. Než jsem se nadála, tak relativně tlustá kniha byla dočtena až do konce. Za jeden jediný den!

12.02.2018 4 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Dávám tři hvězdičky a to opravdu, když zavřu obě oči. Děj měl spád, knížka se četla dobře. Ale ani jeden z hlavních hrdinů mě neoslovil, zkrátka namyšlená bohatá dceruška a hodně šikovný zlodějíček.

05.02.2018 3 z 5

Královna karavan Královna karavan Tessa Korber

Ano, rovněž mám nějaké připomínky k překladu, ale kniha je čtivá a úplně vás vtáhne do děje. Jak dalece se autorka držela historie a jak dalece si již tvořila svůj vlastní příběh nevím, ale určitě doporučuji přečíst.

31.01.2018 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Kniha vás doslova vtáhne do děje. A někdy v polovině začnete tušit, že je tu něco špatně. Nechci spamovat, tudíž neprozradím, co to je.. Ale už jsem ji četla podruhé a určitě ne naposledy

28.01.2018 5 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Knihu jsem docela dlouho odkládala, začala jsem prvních pár stran a pořád se mi do ní nějak nechtělo. Jelikož ji ale musím vrátit do knihovny, rozhodla jsem se, že ji tedy dočtu. Kniha má zajímavé momenty, stejně jako nudné a celkově mě opravdu moc nezaujala. Ta duchařina je tu taková nějaká zvláštní, nějak to není ono. Další díly si přečtu hlavně proto, abych věděla, jak to celé dopadne.

28.01.2018 3 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Dnes jsem dočetla celou sérii a musím říct, že příběh Roxy a Kylea byl z celé řady nejslabší. Ne, že bych se do čtení nutila, to ne, ale už to nějak není ono. Jinak sérii určitě doporučuji, hlavně tu trojku, do té jsem se zamilovala a ráda se k ní vrátím kdykoli .

17.01.2018 3 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Opět jsem z knížky nadšená , líbila se mi podstatně více než první díl. I zde můžeme nahlédnout do nitra člověka, provázeného svými vlastními démony. Děj samotný nemá žádné velké zvraty, ale třesu se při představě, kolik dětí různě ve světě má podobný osud jako hlavní hrdina, jen ten jejich není romantika a nekončí šťastně jako v knížce

14.01.2018 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Knížka se mi líbila. Pěkné oddechové čtení. Zase jsem tuto sérii nevzala hezky popořadě, ale na přeskáčku, možná i proto hodnotím 4*. Příběh o Abbi (Hrej férově) byl prostě o jednu hvězdičku lepší, ten mě dostal na kolena.

12.01.2018 4 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Jsem za tuto knížku ráda. I když tu dějově nejsou žádné zvraty, i přesto se tu odehrává boj. Vnitřní boj člověka trpící depresí. Jak moc to tito lidé mají těžké, si leckdo neuvědomuje,ale tato kniha vám pomůže. Pomůže je pochopit, nahlédnout do jejich nitra.

16.12.2017 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Prostě jsem si MUSELA ten příběh přečíst i z druhého pohledu. Na jednu stranu není tolik emotivní, ale přesto emotivní je. Opravdu jsem přitom vnímala, nakolik je odlišné uvažování ženy a muže ( v tomto případě dívky a hocha.) A jsem ráda, že jsem knihu četla v tomto pořadí. Člověk už "věděl" a "chytal se" v místech, ve kterých by se nechytal, kdyby to četl opačně. Knihu doporučuji, určitě je dobré číst ji s určitým odstupem a vnesla mi světlo tam, kde předtím zůstala stopa stínu.

05.12.2017 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Zpočátku mi Beth byla hrozně nesympatická. Její slovník, její chování, to jak odhání člověka, kterému na ní záleží - zkrátka všechno. Ale když člověk pronikne pod jádro problému, pochopí.

30.11.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

K této knize se budu ráda vracet. Má v sobě krásné kouzlo. Kluk, který neslyší a dívka po rozchodu s přítelem, oba spojuje láska k hudbě. I tu hudbu si můžete přehrát a více vás to vtáhne do děje. Doporučuji.

30.11.2017 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nevím, co na knížku říct. Nadchl mě příběh, moc jsem oběma hrdinům fandila a opět jsem měla slzy v očích..

10.11.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Po dlouhé době hodnotím knížku tak vysoko. Běhal mi mráz po zádech , měla jsem slzy v očích, dlouho mě žádné knížka tolik nezasáhla, jako právě tato. Nevím, zda bych knihu četla znovu, je na mě moc emotivní, ale určitě doporučuji!

25.10.2017 5 z 5

Tajemství polibku Tajemství polibku Anna Randol

Mně se knížka celkem líbila. Nebyla nouze o romantiku ani napětí ,zkrátka takové pohodové čtení do nedělního deštivého dne

22.10.2017 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ani mě děj příliš neoslovil. Sáhla jsem po autorovi v rámci čtenářské výzvy a asi si zase nějaký ten měsíc počká, než vyzkouším další knížku

21.10.2017 2 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Mně se knížka rovněž líbila. V knihách podobného typu je každý druhý děj stěží uvěřitelný, ale proto je člověk přece čte, aby se trošku odpoutal od běžných starostí a zasnil se. Dávám 4 *

21.10.2017 4 z 5

Tajemná modelka Tajemná modelka Nora Roberts

Říkám si, co mě to zase napadlo se vrátit do raného mládí,kdy jsem podobné knížky četla jedním dechem. Kniha pro mne byla zklamáním. Zápletka jako taková by nebyla špatná, ale tak naivní a málo propracovaný příběh jsem nečetla už dlouho. Tím spíš, že je od Nory, kterou mám jinak hrozně ráda.

17.10.2017 3 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Tato knížka mě chytla. Perfektně popsané jednotlivé scény, člověk měl pocit, jako by se ocitl uprostřed požáru. Vím, že Noru chválím pokaždé, co ji čtu,ale pro mě je to paní spisovatelka, dokáže čtenáře na dlouhé hodiny k sobě připoutat a člověk nedá tu knihu z ruky, dokud ji nedočte

29.09.2017 5 z 5

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Nora mě nezlame. Její vícedílné ságy mám ráda. I když je ten scénář více či méně stejný, mění se prostředí, mění se lidé, jejich povolání a povahy , a pokaždé čtu na jeden zátah.

29.09.2017 4 z 5