xena2711 xena2711 komentáře u knih

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Skvělý kousek z právnického prostředí. Advokátka Dani byla úžasná, proslovy u soudu neměly chybu:-) Bohužel je to ukázka korupce na úkor obžalovaného. Skvěle popsané procesy. Je vidět, že autor je právník. Doporučuji a těším se na další knihy.

27.04.2022 5 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Tak to byla opravdu psycho jízda. Takhle si představuji parádní psychothriller, až občas člověka zamrazilo. Skvěle promyšlená zápletka až do posledního detailu....a ještě nakonec netušíte, jak to vlastně je. Určitě doporučuji.

06.12.2021 5 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Přestože mezi mé oblíbené autory Liane Moriarty nepatří/viz.anotace/, kniha se mi líbila. Zápletka není sice nijak závratně propracovaná, a jak to dopadne tušíte zhruba od poloviny, ale knížka se četla dobře.

10.11.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Psychologické drama jedné rodiny. Nejlepší Za zavřenými dveřmi a pak to jde pomalu dolu....

08.11.2020 3 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Moc jsem se těšila na další knihu mojí oblíbené autorky. Mám ráda její styl, krátké kapitoly, spousta podezřelých a hlavně zápletka, která Vás žene na konec knihy. Kniha je opět velmi čtivá. Jen jsem od stránky cca 200 měla pocit, že je to lehce přitažené za vlasy a konec rychlý...

09.05.2024 4 z 5

Zapomeňte na neděli Zapomeňte na neděli Valérie Perrin

Příjemný román, který se odehrává v několika časových rovinách a vypráví o spoustě lidských osudů.

07.01.2024 4 z 5

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Parádní thriller. Každý byl chvilku vinen a na konci přišlo pěkný překvapení. Doporučuji.

30.08.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Tak na mě to byla strašně depresivní kniha od začátku do konce. Tady bylo prostě všechno špatně. Druhá knížka od autorky, co jsem četla a stále stejný styl...Nevím, zda nepopisuje svůj život..

25.02.2023 3 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Tak to je přesně můj styl, co mám ráda. Čtivé, napínavé od začátku do konce. Super thriller. Doporučuji.

18.03.2022 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Parádní thriller, který určitě stojí za přečtení. Nejvíce mě bavilo, že opravdu do poslední chvilky netušíte, jak to vlastně je a bude:-) A konec super-spravedlivý. Velmi pěkně psaná kniha.

03.11.2021 5 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Nebylo to vůbec špatné. Pěkně psaný thriller s napínavým dějem a zajímavým koncem. Možná trochu naivnější hlavní hrdinka, ale já jsem spokojená.. Knížka se četla dobře. Doporučuji.

03.06.2021 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Mnohem lepší než první díl. Hodně napínavý, drsný, prostě napětí až do konce. Doporučuji.

09.03.2021 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Přesně jak autorka píše...Nádherný příběh o adopci, zlomených srdcích a mateřské lásce.. O nucených adopcích jsem již četla, ale stále si vůbec nedokáži představit to odloučení, bolest, celoživotní trápení žen, kterým byly děti násilně odebrány...Je to má první kniha od autorky a určitě není poslední. Moc hezky se příběh četl. Doporučuji.

04.01.2021 4 z 5

Dopisy od babičky Dopisy od babičky Veronika Doušová

Moc krásná knížka. Velmi citlivě napsaný román a zároveň vzpomínka na babičku. Dvě časové roviny. Jedna ze současnosti a druhá z konce 2.světové války. Doporučuji.

28.05.2024 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Silné a smutné téma. Hodně moc postav, hodně osudů a ten konec mě tedy dostal.

02.02.2024 5 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Psychologický thriller, který má pomalejší rozjezd, ale konec stojí za to. Na konci je i pěkně vše vysvětlené. Doporučuji.

19.11.2023 4 z 5

Otočení klíčem Otočení klíčem Ruth Ware (p)

Pěkný psychologický thriller, který je občas i strašidelný. Konec určitě zajímavý a nečekaný.

03.11.2023 4 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Jsem ráda, že jsem úplně náhodně "kápla" na další úžasnou autorku. Thriller je parádní, skvěle napsaný a má spád. Doporučuji.

25.09.2023 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Taková spíš oddechová detektivka..ale dobrá. Jdu na dvojku.

06.04.2023 4 z 5

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Zajímavý psychothriller. Bohužel ale není tak živý a akční, jak bych si představovala. Obálka je zdařilá. Moje známka je tak 3,5:-)

23.02.2023 4 z 5