xena2711 xena2711 komentáře u knih

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Pěkný psychothriller od začátku do konce. Čtivý, svižně psaný. Na konci vše vysvětleno. Že by pokračování....

01.08.2020 5 z 5

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Letní pohodové čtení ze života. Chvilkami jsem se v tom úplně viděla.. Nejlepší bylo zavšivení:-))

27.07.2020 4 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Linwood Barclay je skvělý autor. Jeho knihy jsou čtivé a opravdu mají spád. Nepříjemně blízko je parádní thriller, který odložíte až na poslední stránce, jak se super čte. Určitě doporučuji.

22.07.2020 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Nemohu si pomoci, ale mně tam prostě nějak chybí pořádné zakončení. Asi jsem čekala od konce víc..Jinak je knížka moc hezká a pěkně se čte.

15.07.2020 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný a moc dojemný příběh 96leté Doris a její praneteře Jenny. Trochu mi to připomínalo Dopisy, které nikdo nečetl. Je to moc pěkný příběh o lásce, přátelství, zároveň i válce, odloučení a také umírání. Druhou půlku jsem probrečela. Doporučuji.

Přeji Ti dostatek, Dorinko....

06.07.2020 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Čtivý a napínavý thriller od začátku do konce. Doporučuji přečíst.

03.07.2020 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Tak to byla jízda od začátku až do konce. Knížka se parádně četla, dobře psaná, má spád. Moje první od autora a určitě né poslední. Až mi bylo líto, že je konec. Určitě doporučuji.

30.06.2020 5 z 5

Slzy mi nesluší Slzy mi nesluší Monika Mešková (p)

Pěkná knížka ze života na jedno odpoledne. Během chvilky se může změnit komplet život a co dál....Hezky psané.

28.06.2020 4 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Moc hezky zakončený příběh. Konečně se vše vyřešilo a kruh se uzavřel. Celá série stojí za přečtení.

24.06.2020 5 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Krásný citlivý příběh, který Vás chvilkami donutí se zamyslet i sama nad sebou. Dokonalý život se během momentu může změnit, ani člověk nemrkne. Děkuji Šánce, která mě na knihu přivedla. Určitě stojí za přečtení.

22.06.2020 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Moje první kniha od autorky a musím napsat, že se moc povedla. Krásný příběh z konce války. Nechybí láska, silné přátelství, ale i chudoba a útrapy války. Popsáno více postav a jejich osudy, vše hezky navazovalo. Doporučuji a těším se na pokračování.

17.06.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

První knížka od autorky a tak nějak nevím co napsat. Bum se nekonal. Příběh ze života, který může potkat kohokoliv z nás. Nakonec opět láska zvítězila. Graham je scifi:-)ale krásný:-)
Hezky a čtivě psané.

13.06.2020 3 z 5

Zpáteční lístek do nebe Zpáteční lístek do nebe Monika Mešková (p)

"Štěstí je to, že vůbec žijeme, že žijeme přítomností, že nečekáme na zázraky, ale bereme život takový, jaký je. Neohlížíme se zpátky na to, co už bylo, a nemáme strach z toho, co bude. Žijeme teď." Moc pěkná knížka ze života. Popisuje život, který zrovna nemusí být dle našich představ, ale důležité je si uvědomit sama sebe, svoje potřeby, lásku, vztahy....

11.06.2020 5 z 5

Na mystickém jezeře Na mystickém jezeře Kristin Hannah

Hezký romantický příběh s dobrým koncem. Po Slavíkovi a Velké samotě spíše ale červená knihovna.

02.06.2020 4 z 5

Románek pro baculku Románek pro baculku Monika Mešková (p)

Pěkná oddychovka na večer. Vtipné, pěkně napsané a dobře se čte.

30.05.2020 4 z 5

Zmizení perníkové princezny Zmizení perníkové princezny Alena Jakoubková

Tak bohužel nemohu dát víc jak tři hvězdy. Taková vesnická drbárna, všichni vědí vše a dvě sestry jsou nejvíce informované a za každého řeší....Jmen opravdu spousta, ale orientovala jsem se. Trochu jiný styl než klasicky autorka píše.

30.05.2020 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Po přečtení Slavíka jsem se rozhodla přečíst ještě další knihy od Kristin. Velká samota je překrásný příběh z drsné a divoké Aljašky. Příběh Lenory a Cory je neuvěřitelný, strašně těžký a zároveň opravdu nezapomenutelný...Dlouho jsem u knížky nebrečela. Ke konci této knihy hned několikrát. Slavíka i Velkou samotu zařadím mezi své TOP knihy. Opravdu nezapomenutelné..doporučuji..

26.05.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak to byla jízda od začátku do konce. Vražda hned na začátku a takové množství postav, že jsem do poslední chvilky nevěděla, kdo je za vše zodpovědný. Poslední kniha Nevítaný host se mi moc nelíbila, proto jsem řešila, zda číst další. Ale jsem ráda, že jsem autorce dala šanci. Tato je super, má spád a čtete, dokud nejste na poslední stránce. Doporučuji.

11.05.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Nedovedu si vůbec představit, že se něco takového dělo. Obchod s dětmi, které brali rodičům a pak prodávali do "lepších" rodin. Kniha je moc hezky napsaná a dobře se čte. Jen škoda těch chyb v textu. Jinak doporučuji. Stojí za přečtení.

11.05.2020 5 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Přesně styl Diane. Temná minulost, která se pomalu rozmotává a přitom popisuje i přítomnost postav. Moc pěkný příběh, který se nedá odložit. Doporučuji.

03.05.2020 5 z 5