WowKokinko WowKokinko komentáře u knih

Sklenené telá Sklenené telá Erik Axl Sund

Děj celkem zajímavý ale místy jsem byla z postav zmatená, spousta lidí na H pro mne byl ze začátku problém :) ale zvrat a celkové rozuzlení bylo nečekané :)

21.05.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět zajímavý díl. Možná i trochu na zamyšlení, když je tam popisováno jak poznat rasisticky zaměřené obyvatelé.

08.05.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Že začátku slušně děsivé a znepokojivé, ale závěr se mi nelíbil a celkově mi to přišlo, že autorka si v půlce knihy rozmyslela o čem to vlastně je ... Škoda začátek byl úchvatný

26.04.2019 3 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Děsivá tématika na zamyšlení. Kniha chytí za srdce a člověk tak vidí věci jinak.

24.04.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mne jednoznačně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Děj absolutně bomba, postavy zajímavé prostě doporučuji a kdybych mohla dám těch * víc

24.04.2019 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Slušně děsivá kniha pro mládež, která se líbila i mně. Myslím, že jsou tam dobře zvolené fotografie, které pomáhají vytvořit strašidelnější atmosféru.

24.04.2019 4 z 5

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Od názvu knihy jsem čekala barák plný děsných ženských a ono to bylo úplně o něčem jiné. Fajn oddechovka s pěkným příběhem a místy mrazivou atmosférou :) Určitě fajn čtení i pro dospělé :)

24.04.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Od knihy jsem očekávala více, nedokázala jsem se plně vžít do hrůz té doby. Přišlo mi, že kniha odlehčuje tehdejší dobu a život v táboře.

21.04.2019 4 z 5

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Kniha jednoduše ale věčně napsaná. Trochu mne překvapilo, že větší část knihy je věnována životu po druhé světové válce.

21.04.2019 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Pecka, pecka, pecka neskutečně zajímavě podaný detektivní příběh s velmi sympatickým detektivem a atraktivní policistkou.

13.04.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Knihu jsem přečetla jedním dechem, líbila se mi zápletka a symbolika dvojitého kříže. S tímto autorem jsem rozhodně neskončila a těším se na další díly :)

13.04.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

výborné zakončení Louise Clarkové :) a úplně jsem se v ní viděla ohledně Samové kolegyně :)

27.11.2018 5 z 5

Stesk po krvi Stesk po krvi Dario Correnti

Kniha je báječná. Líbilo se mi množství "krvavých" témat, která se tam objevila. Hlavní postavy knihy tvoří protichůdná navzájem se doplňující dvojice. Doporučuji a doufám, že si přečtu více knih z Italského prostrředí

13.11.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První od Keplera a wow :) a to ty ostatní jsou ještě lepší prej no jsem zvědavá :) toto topka

13.11.2018 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Kniha zajímavá, čtivá a příběh netradiční. Jen ten konec byl uspěchaný a z ničeho nic končí. Chvíli se Vám tají dech a najednou je po všem a konečný požitek nedostatečný. Škoda jinak celkové dílo super :)

22.10.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Lepší než předchozí díl :) ale malinko slabší než první :)

13.10.2018 5 z 5

Májové ruže Májové ruže Dot Hutchison

No no noo... takže na první díl to rozhodně nemá, ale špatné čtení to také není. Těšila jsem se na pokračovaní, nicméně je lepší na tuto knihu pohlížet skoro jako na samostatnou jednotku. Vrah zajímavý, vraždy rituálně podány neobvyklým způsobem, který dodává knize čtivost. Občas se tam mihnou dívky z prvního dílu, ale to je asi tak vše...takže No no noo a uvidíme co přinese trojka :)

13.10.2018 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhý díl stejně jako předchozí se četl rychle a svižně. Provázanost dvou případů vás udrží v napětí a závěr no jako to snad nikdo nemohl čekat :)

03.10.2018 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Sice lehčí detektivka, ale velmi zajímavá a čtivě napsaná určitě si mám v plánu přečíst i ostatní ze serie :)

21.09.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

kniha mne moc nezaujala a rozhodně jsem čekala víc :) všeobecné haló,které je kolem této knihy moc nechápu :/

30.08.2017 3 z 5