wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Všechno, co napsala Všechno, co napsala Josh Lanyon

Ani super ani úplně špatné, jako kdyby se autor nemohl rozhodnout jestli to bude detektivka nebo romance... A přitom první díl byl super dalo by se říct detektivka s přiměřenou dávkou romance

21.04.2024 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

(SPOILER) POZOR MOŽNÝ SPOILER!!!!
Oddechovka výborná, jasně už od začátku je jasné jak to dopadne ale co mě v téhle knize dostávalo nejvíce byly ty eufemismy jako na šťerbinky, jeskyňky atd. už jsem si zvykla ale čičinka to mě dostalo. Ale i pro opačné pohlaví tam byly pěkné poklady za všechny například klacek to jsem snad ještě nikde nepotkala.... Jinak jako pohádka pro dospělé to bylo hezké.

25.02.2024 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

(SPOILER) Poslouchala jsem ve formě audioknihy a opět skvělý zážitek. I když těch konspirací a politických her bylo tentokrát trochu moc. A i když se mi potvrdily některé věci které jsem si myslela... Myslím že si ještě se subjektem 037 užijeme své.

13.02.2024 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

Včera večer jsem začala a kdyby mi už pak únavou nepadala hlava tak bych ji dorazila, jak mě to chytlo. Bylo to skvělé krátké kapitoly, pěkně ubíhaly a ten konec no tak tem mě dostal.

03.02.2024 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Poslouchala jsem ve formě audioknihy a musím říct že se mi líbila ještě o něco víc než první díl. Napnutá jsem byla o začátku do konce skvěle napsáno a skvěle načteno.

27.01.2024 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Nějak zvlášť mě to nebavilo ani nedojalo. Tak nějak moc témat najednou a všechna jen klouzala po povrchu.

13.01.2024 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Nora Sandová je drsnější než Chuck Norris... :D Už jsem s ní měla jednou tu čest protože jsem loni poslouchala díl Mlčet jako hrob... Na zadek jsem si z toho nesedla nebylo to nějak zvlášť super ale taky to nebylo zas tak hrozné.Určitě si přečtu/poslechnu další díly.

08.01.2024 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Tak tohle bylo pěkné, sice mi chvíli trvalo se začíst, ale pak už to stálo za to.

06.01.2024 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Poslouchala jsem ve formě audioknihy a teda to byla jízda...

04.01.2024 5 z 5

Zkáza Jezerní kotliny Zkáza Jezerní kotliny Petr Hugo Šlik

Takový malý nostalgický návrat dětství. Chata v Jezerní kotlině byla vůbec moje první foglarovka a ta nejvíce čtená tak jsem byla zvědavá a zároveň jsem se bála co nabídne tohle "pokračování" a musím říct že se mi líbilo. Jasně mám k tomu z dnešního pohledu mnoho otázek a připomínek ale....

31.12.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

(SPOILER) Nebudu lhát ten konec mě dostal i když vzhledem k tomu kolik mám za sebou thrillerů mě to mělo napadnout. Už dlouho mě žádná kniha takhle nepřevezla.

22.10.2023 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Poslouchala jsem ve formě audioknihy
Za mě pecka,mám moc ráda tyhle příběhy starých domů a tajemných lesů...sice jsem malinko ztrácela v těch časových linkách, ale nakonec to do sebe krásně zapadlo. Chvilkama jsem se bála. Pár dní se nebudu moct v klidu podívat na jistý kus nábytku....
Bylo to moc hezky načtené Jitka Ježková prostě umí.
Mohu jen doporučit všem milovníkům napětí.

10.10.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Další přečtená. Už jsem od autora četla mnohem lepší příběhy, tenhle byl strašně zdlouhavý a hlavně přecpaný postavama ve kterých jsem se občas ztrácela a když mě napadlo jak co celé mohlo být a částečně jsem se trefila no neměla jsem z toho takový požitek jaký bych mohla mít. Tak doufám že nějaká další bude zase super.

29.09.2023 3 z 5

Hříchy otců Hříchy otců Martin Stručovský

Zase skvělá detektivka. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne nemohla jsem se odtrhnout. Ale ten konec..... Doufám že to ještě není konec

16.07.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Skvělá česká detektivka, no nebudu lhát ten konec mě dostal....

16.07.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Další dobře napsaná detektivka :) Hezky odsýpala ani chvíli jsem se nenudila. I když chvilkama jsem měla chuť paní vyšetřovatelkou zatřást aby se vzpamatovala a to hlavně v osobní rovině. Jdu na další díl protože zvědavost :)

13.07.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Že se mi nelíbí obálka to by byl ten nejmenší problém, tentokrát jsem zklamaná, přišlo mi to takové moc uspěchané a plytké... Nenadchlo ale ani neurazilo....

22.05.2023 3 z 5

Dopis ze záhrobí Dopis ze záhrobí Dominik Dán

(SPOILER) Poslouchala jsem ve formě audioknihy.Byla to moje první kniha od autora a musím říct že jsem se s výběrem nesekla. Byla skvělá,příběh krásně odsýpal žádná nuda, žádné hluché místo. Martin Stránský byl jako vždy skvělý interpret. A i když to byla kniha o vraždách tak jsem se i zasmála asi nejvíc mě pobavila interpretace jízdy autem po nerovném povrchu to bylo super. Vřele doporučuji všem.

31.03.2023 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Jako takhle nenadchla, neurazila. Nic co bych už jinde nečetla. Ale i tak stojí za přečtení.

25.03.2023 3 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Nebylo to tak skvělé jako první díl, ale i tak se četl dobře a ani chvilku jsem se nenudila.

18.03.2023 4 z 5