warca warca komentáře u knih

Tajná vévodkyně Tajná vévodkyně Gayle Wilson

Správná slaďárna na oddechnutí.

30.04.2015 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Hlavní postava mě celou dobu neuvěřitelně vytáčela! Taky se v průběhu děje měnil můj pohled na Roba a nakonec to byl vlastně strašně slizkej zoufalec...
Už na začátku příběhu, když se na scéně objevil pouze Max (žádný nový objev), tak jsem poznala, že Viv skončí s ním.
Líbilo se mi, jak její hledání Maxe přešlo do obrovského měřítka. Celkově kniha nebyla nic extra a chybělo mi tam víc dějových linií. I přes to měl však příběh svůj spád a rozhodně jsem se nenudila.

24.04.2015 3 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Celkem hezký román. Líbila se mi postava nevěsty.

24.04.2015 3 z 5

Rozlet Gemmy Hardyové Rozlet Gemmy Hardyové Margot Livesey

Uchvátila mě hned na první pohled ta obálka. tenhle typ obálek miluju a tahle byla jedna z nejhezčích, co jsem kdy viděla. Nezkalamalo mě ani to, co se skrývá uvnitř. Kniha se dobře četla a občas mě ani nenapadlo si spojovat stejné situace s Janou Eyrovou :)

21.04.2015 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Od autorky jsem četla už Diamanty a ty se mi moc líbily a byla jsem z nich strašně nadšená. Jedna knihovnice mi řekla, že je tato kniha slabší než oni, ale to mě neodradilo. A rozhodně jsem nelitovala! Každou chvilku jsme se něčemu v knize smála, příběh měl rychlý spád a chytlavý děj. Rozhodně se mi to zdálo dost originální a líbila se mi i hlavní hrdinka, kterou jsem si hned oblíbila. Těším se na další díly!

21.04.2015 5 z 5

Temný gryf Temný gryf Katie J. Taylor

Spíš rozjezdový díl. Ale byl moc hezký, dobře se to četlo a bylo to zase něco trochu jiného. Líbily se mi i části popisované z pohledu gryfa.

21.04.2015 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Viděla jsem i film, ale kniha je asi lepší.

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Krásný příběh. Chudák Caitlin :(

Prázdniny v dunách Prázdniny v dunách Anne Gudule

Taky moc pěkná kniha :)

Kluk, který žil v mé hlavě Kluk, který žil v mé hlavě Anne Gudule

Je to už pár let, co jsem ji četla, ale ten příběh se mi strašně moc líbil! Bylo to prostě úžasný, jak tam přišel. To jsem vážně nečekala. Vzpomínky na knihu mám hezké, ale nevím, jestli by mě tak uchvátila i teď.

Noční gazela Noční gazela Anne Gudule

Četla jsme ji kdysi dávno, ale pamatuju si, že se mi moc líbila :)

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Trochu zvlášťní. Nebavilo mě pořád přemýšlet nad jejich pocity a emocemi :P

17.04.2015 3 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Tenhle díl byl možná o něco slabší než předchozí, ale rychle jsem se začetla a kniha se mi líbila

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Vážně skvělý díl! hned jsem se začetla a za jedno odpoledne jsem knihu přečetla. Řeknete si: Upíři? Cože? Už zase? ale kniha vás vážně mile překvapí...

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

velmi pěkná čtivá kniha. já se vážně bála...

11.04.2015 4 z 5

Jednou nohou v nebi Jednou nohou v nebi Giulia Gabrieli

Giulia Gabriel- obdivuji ji :)

05.04.2015 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Mhairi McFarlane

Trochu mě vadilo jejich stáří vzhledem k tomu, že mi je 14 let. Jinak byla knížka poutavá a rychle jsem se začetla. Líbilo se mi, jak každá část z historie byla přesně zvolena, aby odpovídala součastným událostem.

28.03.2015 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Jelikož jsem si nepřečetla, o čem to má být, tak mě vážně hodně překvapilo, když se na scéně objevili upíři. Podobných knížek jsem přečetla už hromady a tak mě tato nijak nezaujala. Ani by nevadilo, že to není nijak moc originální, ale kniha mě zkrátka nebavila.

28.03.2015 2 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Pěkný příběh, ale možná jsem od toho čekala víc. Chtěla jsem aby zamířila v průběhu příběhu i do našeho světa.

25.03.2015 3 z 5

Dívka jménem Summer Dívka jménem Summer Julie Garwood

Opět celkem obyčejný román. Dobře se četl, ale nic extra to nebylo. Jen mě štvalo, jak si pořád vymýšlela! Vždyť to nemohlo skončit dobře :)

22.03.2015 3 z 5