Noční gazela

Noční gazela https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2180/bmid_nocni-gazela-b5A-2180.jpg 3 18 4

Tolik štěstí najednou! Dospívající Valentina bude hrát ve filmu! Dostane sice jen malou roličku, ale všechny její kamarádky jí už teď závidí. Vždyť se ocitne v blízkosti slavného herce! Kdo by v těch chvílích tušil, co všechno ji čeká? V umělém filmovém městečku, mezi dekoracemi Divokého západu, se dějí velice divné věci. Magický svět filmu má totiž své stíny. Objevila hrdinka příběhu vražedné stopy? Kdo je záhadná postava z její fotografie? Jak vlastně rozluštit záhadu nadbytečného koně? Klíčem k objasnění toho všeho je někdo, o jehož existenci neměl tušení nikdo z herců, ani nikdo z komparzu. Když se s ním však dívka v indiánském kostýmu potká v ulici přízračného města, zalité měsíčním světlem, přijde její velká chvíle. Oba se na sebe dlouho dívají. Je tohle slavný herec Brad Piti, nebo není? Valentina má jen krůček k odhalení všech tajemství.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Víkend

Gazelle de la nuit , 2002

kamila234
05.01.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila mám rada knihy o konich a o herectví

medlovice
15.08.2016 4 z 5

Taková pohodová knížka pro dospívající dívky. Valentina má báječného otce, koně, psa a má malou roli ve filmu . Pak ještě sbalí úžasného kluka. Velmi vhodné pro fanoušky Brada Pitta, který je tu několikrát vzpomínan. Já knížku volila jako prázdninovou četbu pro moji neteř, je totiž velmi podobná holce na obálce.

warca
17.04.2015 4 z 5

Četla jsme ji kdysi dávno, ale pamatuju si, že se mi moc líbila :)

Alexxandra
05.07.2012 1 z 5

Tak tahle kniha je totální propadák(((Četla jsem ji v zimě a nepamatuju si z ní skoro nic...Měla jsem co dělat abych ji dočetla a to to bylo tak krátké!!

Anne Gudule
francouzská, 1945