Vlasta610 Vlasta610 komentáře u knih

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Po celou dobu čtení mě kniha nadchla, četla jsem ji jedním dechem. Doporučuji si ji přečíst.

01.05.2013 5 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Jako vždy kniha napínavá, pěkně se čte až na ten konec .. vrah možná žije, třeba bude pokračování. Knihu všem doporučiji.

01.05.2013 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Autorka jako vždy nezklamala, až do konce jsem byla napnutá a maximálně spokojená.

21.04.2013 5 z 5

Pacient nula Pacient nula Jonathan Maberry

Tento styl o "zombie" zrovna moc nemusím, na film bych se asi nedívala, ale kniha mě nakonec tak strhla, že jsem ji četla se zatajeným dechem. Přečtěte si ji, stojí to za to.

16.04.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Kniha perfektí, byla jsem spokojená od začátku do konce.

14.04.2013 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Tato spisovatelka je výborná. Zatím co jsem četla mě dokázalo vždy strhnout dějem tak, že jsem nechtěla od knihy odejít a koncem dokáže překvapit. Už se těším na pokračování této knihy Chladná krev. Jdu na to.

10.04.2013 5 z 5

Čtvrtý rozměr noci Čtvrtý rozměr noci Dean Koontz

Kniha stejně perfektní jako první díl. I kdyby se první díl nečetl základy z něj jsou napsány tak že jsi stále v obraze. Byla jsem tak spokojená, že se ráda ke knize časem vrátím.

04.04.2013 5 z 5

Ničeho se neboj Ničeho se neboj Dean Koontz

Knihou jsem byla naprosto unešená. Při čtení jsem tajila dech, byla krásně napnutá, i když opice teď zatím nemusím. Ke knize se ráda časem vrátím a doporučuji ji i ostatním k přečtení.

30.03.2013 5 z 5

Utrpení jiných Utrpení jiných Val McDermid

Při čtení jsem úplně hltala děj, prostě napsáno tak, že jsem byla velice spokojená.Doporučuji si knihu přečíst.

27.03.2013 5 z 5

Půlnoc Půlnoc Dean Koontz

Kniha plná napětí, hrůzy. Kdybych šla po čtení večer ven, nevím, nevím jak by mě bylo. Kdo má rád takové napětí ať si knihu přečte, určitě nebude zklamán.

22.03.2013 4 z 5

Posedlost Posedlost David Shobin

Kniha moc pěkná, těžko se od ní odchází.

16.03.2013 5 z 5

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

Kniha splnila mé očekávávní, četla se sama, doporučuji si ji přečíst.

13.03.2013 5 z 5

Důkaz Důkaz Jonathan Kellerman

Kniha se moc táhla, čekala jsem od ní více, chvílemi jsem myslela že ji odložím, ale dočetla jsem. Od tohoto spisovatele jsem již četla a byla jsem spokojená.

09.03.2013 2 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Kniha plná překvapení, zvratů, napětí, nutno u ní myslet. Od čtení je těžké odejít. Přečtěte si ji.

06.03.2013 5 z 5

Záludné vlny Záludné vlny James Patterson

Kniha se mi moc líbila, hezky se četla, je v ní napětí i láska. Doporučuji si knihu přečíst.

04.03.2013 5 z 5

Nad propastí Nad propastí Jonathan Kellerman

Kniha je úchvatná, čte se krásně a jsem stále v napětí co bude dál. Všem doporučuji.

03.03.2013 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Kniha perfektní, má spád, je napínavá až do konce, čte se jedním dechem.

25.02.2013 5 z 5

Doktor Smrt Doktor Smrt Jonathan Kellerman

Kniha pěkná a napínavá.

25.02.2013 5 z 5

Pandemie a začalo to jako chřipka.. Pandemie a začalo to jako chřipka.. Daniel Kalla

Začátek mě moc nechytil, ale pak se to dostalo do spádu a byla jsem spokojená.

19.02.2013 4 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Kniha je perfektní, těžko se od ní odchází, od začátku do konce je plná napětí.

12.02.2013 5 z 5