vladka2104 vladka2104 komentáře u knih

Poklad Poklad Lincoln Child

Poklad jsem přečetla za den. Perfektní, dobrodružné čtení. Jako vše od této dvojice autorů.

20.05.2012 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Na začátku mi docela vadil styl vyprávění, ale zvykla jsem si. Jinak se mi příběh líbil.

17.05.2012 4 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Čekala jsem napětí a dočkala se červené knihovny :-(

07.05.2012 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Knížku jsem přečetla za den. Co víc dodat...

22.04.2012 5 z 5

Čistič Čistič Paul Cleave

Netradičně napsaná detektivka vyprávěná vrahem mě naprosto nadchla. Ani chvilku jsem se nenudila. Perfektní čtení.

15.04.2012 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Pro mě zklamání. Celou knížku se všichni navzájem někde hledali, zásadně v noci, přišlo mi to pořád dokola to samé.

10.04.2012 3 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Dobrodružné, tajemné, knížku jsem úplně hltala. Konec mě dostal.

01.04.2012 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Při čtení této knihy jsem měla pocit deja vu. Knížku jsem před tím nikdy neměla v ruce, musela jsem vidět film. Nikde na netu jsem ho ale nenašla, tak nevím... Ale přesně se mi postupně vybavovaly detaily. Každopádně tahle kniha je můj šálek kávy - záhadná zmizení, to je moje.

15.03.2012 5 z 5

Ostrov Sukkwan Ostrov Sukkwan David Vann

Událost v půlce knížky byl šok, ikdyž jsem po přečtení komentářů očekávala zvrat, zůstala jsem s pusou dokořán. Ovšem co očekávat od autora s takovými životními prožitky. Knížka se výborně čte, první část mě naprosto vtáhla, měla jsem pocit, že jsem tam s nimi. Konec ani jiný být nemohl. Perfektní.

08.03.2012 5 z 5

Indická nevěsta Indická nevěsta Karin Fossum

Knížka se mi líbila. Hezky napsaná, dobře se četla. Jen konec mohl být lepší.

06.03.2012 4 z 5

Let Sokola Let Sokola Daphne du Maurier

Bohužel mě knížka nebavila. Začala celkem slibně, pak dlouho nuda, ke konci se začalo něco dít, ale to už knihu nezachránilo.

05.03.2012 3 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Přečteno za sobotu. Super!!!

26.02.2012 5 z 5

Oko za oko Oko za oko James Patterson

Přečteno za večer. Moje druhá kniha od Pattersona a opět nezklamala, žádná hluchá místa, pořád se něco děje...

23.02.2012 5 z 5

Popraviště Popraviště Val McDermid

Super knížka s hodně překvapivým koncem.

21.02.2012 5 z 5

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Knížka mého dětství. Četla jsem ji několikrát...

14.02.2012

Sběratel Sběratel John Fowles

Tak jsem si knihu koupila na základě zdejších komentářů a jsem zklamaná. U deníku Mirandy jsem se doslova nudila. Knihu jsem dočetla jen proto, abych se dozvěděla, jak dopadne.

04.02.2012 2 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Napínavé, mrazivé, záhadné čtení. Knihu jsem přečetla za 2 večery, chvílema jsem ani nedýchala. Musím mrknout na další knihy této autorky.

01.02.2012 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Zbytečně zdlouhavé, 2/3 knihy byla omáčka, která mě nudila. Jinak příběh zajímavý.

28.01.2012 3 z 5

Ostrovy přízraků Ostrovy přízraků Colin Falconer (p)

Drsný historický román plný utrpení a násilí. O to víc drsnější, že se to všechno skutečně událo. Knížku jsem dočetla včera a pořád mi leží v hlavě.

13.01.2012 5 z 5

Exmanželka Exmanželka John Lutz

Trochu předvídatelné, ale napínavé od začátku do konce.

03.01.2012 5 z 5