vladi8267 vladi8267 komentáře u knih

Babička Babička Božena Němcová

Nádherná česká klasika. Opravdu krásný příběh. Knihu jsem oplakala a u filmu potřebujeme s mamkou kapesníky pokaždé. Maminka hlavně proto, že jí to připomíná dětství u babičky v jižních čechách. Každý by jí měl alespoň jednou za život přečíst. Někteří tady nechápou, proč je kniha v povinné četbě, já si ale myslím, že tam má své místo. Ale sto lidí, sto chutí. :)

01.05.2015 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Mně, jako milovnici knížek o upírech, se oba dva díly knížky moc líbily. Super děj a hezky napsané. Jen mne mrzí, že další díly zatím nejsou k dostání..a kdo ví zda vůbec budou.

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Opravdu krásná kniha, prostě klasika. V povinné četbě se ani nedá považovat za povinnost. :)

29.04.2015 4 z 5

Opravdu nádherná knížka. Měla jsem ji jako povinnou četbu, ale už po pár stránkách jsem ji jako povinnost přestala brát. Mám ráda starý Egypt a knížky o něm, ale tahle je opravdu ta z NEJ. :)

29.04.2015 5 z 5

Ranč U Zelené sedmy 1 Ranč U Zelené sedmy 1 Eva Pelantová

Skvěla knížka i seriál !! :) Mám na tyto knížky vzpomínky z dětství - maminka mi je četla po operaci očí v nemocnici a pak doma. Vždy jsme se u toho hodně nasmáli a zapomněla jsem na to, že mi vlastně něco je. Doporučuji jak dětem, tak dospělým. Skvěle se pobavíte ! :)

Navzdory básník zpívá Navzdory básník zpívá Jarmila Loukotková

Tuto knihu jsem bohužel brala spíše jako povinnost na škole. Ač mám ráda středověkou Paříž, tak mne kniha nijak nepohltila.

29.04.2015 3 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Hezky podané biblické příběhy, a to i pro děti. Každý by měl alespoň nějaký z příběhů znát a doporučuji přečíst je touto formou.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Opravdu moc hezká knížka, těžké se od ní odtrhnout. Pořád jsem chtěla hrozně vědět, co s nimi bude dál. Krásný a dojemný příběh mladých lidí, který je sice, jak uvádí autor, smyšlený, ale v životě se i takové věci dějí. Určitě si od spisovatele přečtu další knihu. :)

11.05.2015 4 z 5

Ranč U Zelené sedmy 2 Ranč U Zelené sedmy 2 Eva Pelantová

28.04.2015 5 z 5

Z této knihy jsem byla nadšená. Ze začátku jsem si říkala, že ji asi odložím do kouta (čekala jsem něco jiného, trochu víc hororového), ale jsem velmi ráda, že jsem to neudělala. Je to jedinečný kousek s naprosto skvělými doplňujícími fotkami. Rozhodně všem doporučuji. :) A už se těším až si pořídím druhý díl ! :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Báječná knížka a výborné doplnění filmu. První jsem viděla film a vůbec toho nelituji naopak alespoň jsem nebyla z filmu zklamaná. Určitě přečtu i ostatní díly. A nesouhlasím s tím, že je kniha pouze pro puberťačky. Pubertu mám za sebou a příběhy o upírech miluji stále stejně, je to pro mě taková cestička do jiného světa. :)

Další psí příběhy Další psí příběhy Jerome Klapka Jerome

Moc hezká knížka příběhů pro děti milující pejsky. :)

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Další z knih kterou jsem po chvíli nebrala jako povinnost v povinné četbě. Knížka se mi i jako holce velmi líbila. Nakonec jsem z ní dokonce i odmaturovala, takže je to taková má šťastná kniha. :)

Kůň za milión miliónů Kůň za milión miliónů Marcella Marboe-Hrabincová

Nechápu proč má knížka tak malé hodnocení. Dostala jsem jí někdy ve 4.třídě za soutěž ve škole v přírodě a ačkoliv příběhy o koních zrovna nemusím, byla jsem z knížky nadšená. Přesně jak je napsané v popisku je to svižně napsaný veselý příběh o dětech, koních a dobrodružství. :)

Když se zvířata kamarádí Když se zvířata kamarádí Jeffrey Moussaieff Masson

Krásná knížka s dojemnými příběhy o zvířatech. Doporučuji pro milovníky přírody. :)

28.04.2015 4 z 5

Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Barbara Nesvadbová

Knížku jsem dostala jako dárek a musela jsem se dokopat abych jí vůbec dočetla. Ještě, že nebyli povídky zdlouhavé. Nijak zvlášť mne nenadchla.

28.04.2015 2 z 5

Náš pes Balabán Náš pes Balabán Sheila Ochová

Moc hezká knížka pro děti, jako malá jsem četla několikrát a určitě jí dám přečíst i své mladší sestře. :)

Nejlepší psí příběhy Nejlepší psí příběhy Jerome Klapka Jerome

Moc hezká knížka příběhů pro děti milující pejsky. :)