Kůň za milión miliónů

Kůň za milión miliónů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139299/kun-za-milion-milion.jpg 3 10 4

Kdo má rád vtip,humor a bláznivé nápady, kdo miluje dobrodružství a touží být odvážný, ten s chutí sáhne po tomto svižně napsaném a vesele laděném příběhu o dětech, koních, a ztřeštěných dospělých. Zdroj : kniha

PhoebePollard
10.10.2021 5 z 5

Úžasně šílená kniha s opravdu pomalým rozjezdem, ovšem jinak je ten příběh tak nádherně přitažený za vlasy, že je zkrátka perfektní!

vladi8267
28.04.2015 4 z 5

Nechápu proč má knížka tak malé hodnocení. Dostala jsem jí někdy ve 4.třídě za soutěž ve škole v přírodě a ačkoliv příběhy o koních zrovna nemusím, byla jsem z knížky nadšená. Přesně jak je napsané v popisku je to svižně napsaný veselý příběh o dětech, koních a dobrodružství. :)

Tinoušek
28.08.2014

Nedočetla jsem ani první stránku. Děs :-(

Liv
25.03.2013 odpad!

Tuhle knížku jsem četla v cca 13 letech a musím říct, že jsem jí ani nedočetla. První kapitolou jsem se horko těžko prokousala s nadějí, že to dále bude lepší, ale po 2. kapitole jsem veškerou snahu vzdala. Řekla bych, že je to psáno takovým těžším zastaralým jazykem. Dle mého názoru to kvůli jazyku není vhodné pro děti.