Biblické příběhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběhy ze Starého zákona; autor vynechal vysloveně náboženské pasáže, bohoslužebné poučky a didakticko- náboženské části. Zaměřil se na kapitoly, které vyprávějí o historii, o společenských a politických poměrech, o politickém zřízení a o způsobu myšlení jednoho ze starověkých národů. Dílo zobrazuje utrpení a pronásledování starožidovského národa. V době okupace Československa nacisty má být výzvou k odporu a ke statečnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/6127/biblicke-pribehy-6127.jpg 3.4248
Žánr:
Náboženství, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (28)

Kniha Biblické příběhy

Přidat komentář
juni
20. května

Krásné příběhy o stvoření světa.

triatlet
18. května

Dal bych jen čtyři hvězdy, ale za zpřístupnění biblických příběhů pro školáky hodnotím plným počtem.

Twinny
27.12.2018odpad!

Málem mi to utrhlo srdce, můj první odpad. Ale nemohu jinak. Čtení bylo neskutečné utrpení. Opravdu to nešlo. Dala bych jednu hvězdu, ale jde o kus Bible. A to je pro mě důvod k odpadovému hodnocení.

pejty
11.11.2018

Toto nebyl nikdy můj šálek čaje a ani po přečtení této knihy se to nezměnilo. Kniha mě proto moc nebavila, ale na druhou stranu musím uznat, že je napsaná velice dobře a Olbracht tyto příběhy z Bible přinesl nám ve stravitelné formě a to i pro mladší čtenáře.

KURACHJO2018
14.08.2018

Velice často jsem jako chlapec sedával u knihovny a ve svých malých dlaních jsem držel Olbrachtovu knihu. Více než text, mne rozechvívaly krásné ilustrace a já jejich prohlížením strávil hodiny a hodiny času.
Přiznám se, že dodnes Bibli nerozumím. Nechápu její základ, věrnost a pravdivost...
Jen ty obrázky. Ty mi učarovaly a vídám je před očima ještě dnes...

EvikU.
28.07.2018

Některé povídky jsem znala některé ne a na konci už to bylo trochu dlouhé. Ale dočetla jsem. Splněno. ☺

boticelli
14.01.2018

Nadherne ilustrace. V deji jsem se bohuzel nekde za polovinou ztratil a nemel chut cist dal...

Elsa14
26.11.2017

Moc jsem se na tuto povinnou četbu těšila, jelikož vlastním biblické příběhy jako audioknihu a ta se mi moc líbí. Bohužel jsem byla zklamaná. Kniha mě bavila jen okamžiky a už jsem se těšila, kdy to konečně budu mít za sebou. Beru ji potřebnou věc k základnímu vzdělání každého člověka. I když nerada, musím hodnotit celkem negativně.