Vevo Vevo komentáře u knih

Vodka je veganská Vodka je veganská Phil Letten

Můžete být buď hrdina, nebo kr*etén. Anebo úplně obyčejný vegan. Je to přeci normální. Kniha psána velmi humorně a objektivně. Dozvíte se fakta taková jaká jsou, bez jakéhokoli dramatizování nebo histerie. Nikdo nikomu nic necpe. A o tom to je. Být vegan, být normální, být zachráncem zvířat, pít vodku, jíst to co nám chutná. Je to jednoduché, je to po všech stránkách správné. A zdaleka to není nic nenormálního, nemožného, ani výstředního. Dnes už ne. A o tom je tato kniha. Kluci to mají v malíku a ukazují jak být veganem a být přitom normální. Protože co může být horší než člověk posedlý veganstvím a otravující každého koho potká?

12.09.2019 5 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Doporučuji všemi deseti! Miluji severskou mytologii a v moderním pojetí Ricka Riordana, je příběh Magnuse Chase naprosto geniální. Těším se na pokračování!

02.06.2019 5 z 5

Příběhy z vesMíru Příběhy z vesMíru Anie Songe

Vrátila jsem zpět do dětských let. Anie ví jak čtenáře pohladit na duši a probudit v nás dítě, pro které není nic nemožné. Neskutečně milé vyprávění!

29.12.2018 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Krásný a milý příběh.Oddychovka u které jsem se nasmála a příjemně si odpočala.

19.08.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Famozní!Kniha splnila má očekávání.

12.08.2018 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Příběh který mi byl seslán z nebe.Neskutečně mě zasáhl a pohladil po duši.Obrovské díky autorce,která mi touto knihou pomohla lépe nasměrovat můj život.

03.08.2018 5 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Inspirativní a hlavně poučná knížka.Kočky jsou mi blízké a díky autorovi teď i vím naprosto řesně jak moc a kolik se toho ještě od nich mohu přiučit :)

14.06.2018 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Neskutečně bohatá kniha.Její poselství by měl znát každý.

01.06.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Nemám co dodat...Asi jen že se těším,až začnu Měsíční kroniky číst znovu od začátku ♥

23.05.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tolik krásy a zároveň tolik utrpení.
A tolik nevyřčených slov...
Příběh dívky a smrti,který by neměl být nikdy zapomenut.

26.11.2017 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Marissa Meyer mě přesvědčila o tom,že pokračování mohou být i lepší a lepší.Nikdy dřív se mi nestalo,že bych se s dalšími díly více nořila do děje a hltala stránku za stránkou.Nejlepší knižní série,která se mi dostala do rukou.
Příběh je velice rozmanitý,postavy charakteristické,děj má hloubku a není ani nouze o napětí,zábavné momenty,nebo krásný popis okolí.
Opravdu tleskám!

25.11.2017 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Funguje to.Jen je důležité poslouchat své srdce a vnitřní hlas.Pak už není nic nemožné.

25.11.2017 5 z 5

2010: Druhá vesmírná odysea 2010: Druhá vesmírná odysea Arthur Charles Clarke

Překrásné,strhující,napínavé.Mohla bych pokračovat dál,ale lepší bude když si knihu sami přečtete :)
Jinak je celkem smutné i vtipné to,jak si autor vykreslil toto tisíciletí a jaká je doopravdy skutečnost.

06.09.2017 5 z 5

Mauglí Mauglí Rudyard Kipling

Překrásný příběh,který nejednou chytne za srdce.Džungle je tu vylíčena tak nádherně,až se mi zdálo že se proháním s Mauglím po stromech,ležím s Baghírou a odpočívám a zažívám nejedno dobrodružství s nimi.

26.07.2017 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Přečteno na jeden zátah.Poezii jsem nikdy dřív nečetla,toto je tedy moje první zkušenost.
Všechny básně mě dokázaly očarovat a vtáhnout do sebe.Měla jsem trochu problém s pár slovy.Nejsem zvyklá na tento typ psaní a nic staršího (kromě bájí) jsem nikdy nečetla.Ale díky panu Erbenovy jsem si zase rozšířila literární obzory.

11.06.2017 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Překrásný příběh o naději a lidskosti.Člověk nepotřebuje mnoho aby se cítil skutečně šťastný.

15.05.2017 5 z 5

Vlnka Vlnka Tui Allen

Překrásný příběh,který se ve spoustě věcí odlišuje od ostatních.Je škoda,že je tak málo známý.Zasloužil by si více pozornosti.

11.05.2017 5 z 5

Souboj znamení Souboj znamení Dagmar Kludská

Knihu jsem si koupila přes antikvariát.Nemohu si ji vynachválit.Znamení jsou v knize naprosto mistrně popsána a rozebrána.Dozvíte se o nich všechno.Jaké jsou děti vodnáře,jaký je muž lva,nebo žena střelce.Co mají rádi a co ne.Které znamení se ke kterému hodí,ke kterému ne a která mají mezi sebou neutrální vztah.Také u každého znamení najdete seznam osobností.Knihu mohu doporučit úplně každému,kdo se zajímá o astrologii,ale i každému,kdo se chce dozvědět něco o sobě a blízkých ;)

24.11.2014 5 z 5