Vodka je veganská

Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén. Ahoj, jsme Phil a Matt. Kalifornští bratři a spisovatelé. A také vegani. Máme rádi zvířata a chtěli jsme být zdraví a v kondici. Vegan je někdo, kdo si myslí, že je špatné zabíjet zvířata. To je 90 procent celé definice. Takže víte co? Pokud vám vadí týrání zvířat a máte rádi ovoce, už víceméně veganem jste. My vám jen chceme na cestě k veganství pomoct se zbývajícími 10 procenty. Nebo vás alespoň o kousek posunout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414946/vodka-je-veganska-lNS-414946.jpg 53
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno · Computer Press (CPress)

Vodka Is Vegan: A Vegan Bros Manifesto for Better Living and Not Being an A**hole · 2018

Kniha Vodka je veganská

evickakyticka
včera

Knížka o veganství pro ty, co se teprve rozhodují, ale i pro ty, kteří se už rozhodli. Jde vidět, že autoři ví o čem píší, je to napsané jasně, srozumitelně a místy i vtipně. Najdete zde spoustu argumentů na otázky masožravců i informace, které jste možná netušili. Zjistíte, že i vegani jsou jenom lidé, ne extremisti a blázni.

Vevo

Můžete být buď hrdina, nebo kr*etén. Anebo úplně obyčejný vegan. Je to přeci normální. Kniha psána velmi humorně a objektivně. Dozvíte se fakta taková jaká jsou, bez jakéhokoli dramatizování nebo histerie. Nikdo nikomu nic necpe. A o tom to je. Být vegan, být normální, být zachráncem zvířat, pít vodku, jíst to co nám chutná. Je to jednoduché, je to po všech stránkách správné. A zdaleka to není nic nenormálního, nemožného, ani výstředního. Dnes už ne. A o tom je tato kniha. Kluci to mají v malíku a ukazují jak být veganem a být přitom normální. Protože co může být horší než člověk posedlý veganstvím a otravující každého koho potká?

veganství životní styl

Autoři knihy

Phil Letten
americká

Matt Letten
americká

Kniha Vodka je veganská je v

Právě čtených1x