Miluj svůj život

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. Šesté české vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79968/big_miluj-svuj-zivot-J9C-79968.jpg 4.2775
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika, Zdraví

Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life, 1984

Kniha Miluj svůj život

Petulečte

Knížku jsem četla dlouho, po malých kouskách, abych dokázala postupně zpracovat všechny myšlenky a návody. Pomohlo mi to posunout se zase o kousek dál a mít se víc ráda. Moc doporučuju!

dzejkbeltygros
09.09.2022

Vždycky jsou dvě skupiny. Jedná, která tomu věří a druhá, která tomu nevěří. Jde o to probudit svou mysl, zdravý selský rozum, vrátit se zpět k přírodě, k sobě. Když někomu shrneme jen v bodech, že má být pozitivní, má se mít rád atd., tak nad tím většina lidí mávne rukou, protože buď nedospěla do toho bodu, kdy si uvědomí, co je v životě opravdu důležité, nebo jim prostě nestačí jedna věta. V této knize je všechno rozebráné hodně dopodrobna, je zde i několik příkladů, a já musím konstatovat, že díky ní se mi vážně v životě začalo dařit mnohem víc. Ve vztazích, v práci i celkově v životě. Děkuju za ni!

nemluva
09.08.2022

Překladu Jany Žlábkové z nakladatelství Pragma bych dal za převod do českého jazyka čtyři mínus a knihy v tomto překladu rozhodně nedoporučuji! Miluj svůj život je výborná kniha v původním překladu Evy Klimentové a Lucie Vidmarové z nakladatelství Radost. Je to obrovský rozdíl. S touto původní knihou se opravdu výborně pracuje a je velmi srozumitelná. Afirmace v ní fungují a člověk je může vzít za své. Knize a staršímu překladu dávám jedničku s hvězdičkou, dokáže to člověka posunout o mílové kroky kupředu v osobním rozvoji. Je faktem že takovéto knihy musí překládat někdo s určitou mírou duševního rozvoje, aby je dokázal do jiného jazyka převést ve funkční formě. Netvrdím že překlad Jany Žlábkové je vyloženě špatný ale prostě nefunguje, často je nesrozumitelný, nepůsobí autenticky a upřímně. Texty které jsou určeny k tomu aby si je člověk opakoval jsou kostrbaté a těžko srozumitelné. Knihu z nakladatelství Pragma jsem dostal do ruky nyní a budu ji vracet, koupím původní vydání z nakladatelství Radost. Nakladatelství Pragma a paní Žlábková udělali ze skvělé - jedinečné knihy podprůměrnou. Je to nepochopitelné když tu už existoval překlad který je možné označit za výborný.

palladium
05.08.2022odpad!

Kniha mě vůbec neoslovila, mluví pro mě podivným jazykem. Chce abych věřil, neříká proč. Chce abych měnil své myšlenky bez nutné práce na svém nitru, ale to je podle mě nefunkční. Důležitá je změna v podhoubí, na základě kterého se myšlenky vytváří. Jde především o práci se stíny atd. Toho se kniha nedotýká, z mého pohledu je povrchní a jejím čtením se lidé nasměrují na špatnou cestu. Řekl bych, že čtením té knihy se člověku doslova snižuje IQ. Na konci výčet nemocí a čím jsou údajně způsobené. Kde se vzal? Možná je to dobré, když někdo nebere knihu vážně a bere ji jen jako jakýsi myšlenkový fantazijní výplod vhodný pro možnou inspiraci. Já takovému stylu nerozumím, neoslovuje mě.

Lerksany
25.07.2022

Příjemná kniha jak vzhledem tak textem. Je plná inspirace, jak si zlepšit život a jak se mít rád.

luczi
18.07.2022odpad!

Vše již skvěle shrnul uživatel Antis. Soubor líbivých jalových mouder, která přežvýkávají stále dokola tytéž bludy.

zbožňuju_knihy
16.07.2022

Mám ji doma roky a když mě něco zlobí, vždy se ze zajímavosti podívám s čím to souvisí po té duchovní stránce.

VeruMalfoy
24.06.2022

Dlouho mi trvalo, než jsem se do této knihy plně ponořila. Měla jsem jí rozečtenou rok. Rok jsem byla téměř na začátku, někde ve čtvrtce knihy. Před pár dny jsem k ní sedla znovu, že si pár stránek opět přečtu po dlouhé době a zhltla jsem jí. Dotkla se mě hluboce a jsem přesvědčena, že se k ní opět vrátím a možná si ji přečtu celou znovu, což moc často nedělám. :) autorce mockrát děkuji za hluboké a krásné čtení. :)