Miluj svůj život

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79968/miluj-svuj-zivot-79968.jpg 4.2503
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Pragma

Kniha Miluj svůj život

LucieB957

Lidem s problémy doporučuji. Já si uvědomila, že vlastně problémy nemám a pluju si svým životem podle teorie autorky. Samozřejmě, nějaké drobnosti se najdou u každého, ale to nepočítám. Takže taky mi něco dala. Doporučuji všem, je hezky čtivá ????

sissina

Touhle knihou jsem zacala

petrucha86

Některé myšlenky mě inspirovaly, jiné méně, oceňuji hlavně tu část o fyzických projevech duševních slabostí.

Kuzzie

Přes dva roky mi ležela v polici a nebyl ten správný čas na její přečtení. Ale ten teď právě nastal a opravdu cítím,že jsem nyní připravena vydat se na novou etapu krásného života. Děkuji vesmíre a Louiso:-)

ipkkk

Bohužel jsem nedokázala dočíst. Její nározy mi byly až nesympatické a nesouhlasím s nimi. Třeba že si rodiče vybíráme sami, rakovinu vyléčíme pozitivním myšlením... Nelíbí se mi ani techniky, které tam popisuje, např. měli bychom se vykřičet a nafackovat polštáři. Nějak si ani nedokážu předtavit jak to dělám nebo proč bych to vůbec měla dělat.

Linda007

Některé myšlenky jsou dobré a něco mi přijde přitažené za vlasy.

lulluuu

krásná kniha...

PetraBery

Motivační kniha, která má co nabídnout. Čteno v mém případě možná ve špatném časovém období, proto není hodnocení vyšší, ale průměrné. Známé věci o pozitivním přístupu lze ověřit i ve skutečnosti, jen prostě někdy není ani nálada to zkoušet…