Miluj svůj život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79968/miluj-svuj-zivot-79968.jpg 4.2503
Žánr
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Miluj svůj život

Přidat komentář
LucieB957
28. srpna

Lidem s problémy doporučuji. Já si uvědomila, že vlastně problémy nemám a pluju si svým životem podle teorie autorky. Samozřejmě, nějaké drobnosti se najdou u každého, ale to nepočítám. Takže taky mi něco dala. Doporučuji všem, je hezky čtivá ????

sissina
11. srpna

Touhle knihou jsem zacala

petrucha86
06. srpna

Některé myšlenky mě inspirovaly, jiné méně, oceňuji hlavně tu část o fyzických projevech duševních slabostí.

Kuzzie
28. dubna

Přes dva roky mi ležela v polici a nebyl ten správný čas na její přečtení. Ale ten teď právě nastal a opravdu cítím,že jsem nyní připravena vydat se na novou etapu krásného života. Děkuji vesmíre a Louiso:-)

ipkkk
07. dubna

Bohužel jsem nedokázala dočíst. Její nározy mi byly až nesympatické a nesouhlasím s nimi. Třeba že si rodiče vybíráme sami, rakovinu vyléčíme pozitivním myšlením... Nelíbí se mi ani techniky, které tam popisuje, např. měli bychom se vykřičet a nafackovat polštáři. Nějak si ani nedokážu předtavit jak to dělám nebo proč bych to vůbec měla dělat.

Linda007
01. dubna

Některé myšlenky jsou dobré a něco mi přijde přitažené za vlasy.

lulluuu
03. března

krásná kniha...

PetraBery
26. února

Motivační kniha, která má co nabídnout. Čteno v mém případě možná ve špatném časovém období, proto není hodnocení vyšší, ale průměrné. Známé věci o pozitivním přístupu lze ověřit i ve skutečnosti, jen prostě někdy není ani nálada to zkoušet…