Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Moc podařený retelling :) Sice chvilkama se mi to zdálo až moc zdlouhavé, ale další díl si určitě přečtu :)

14.08.2019 4 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Oddechovka na léto :)

08.08.2019 4 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Tahle série je prostě boží! Je velká škoda, že nejsou zfilmovány i další díly, film je totiž také super. Brzy se k sérii zase vrátím :)

08.08.2019 5 z 5

Příjemné a kouzelné počtení :)

08.08.2019 4 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Romány od S. Enoch jsou mé oblíbené odpočinkové knihy. A příběhy z této série (Lessons in Love) jsem měla vždy snad úplně nejraději.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Hodně oblíbená knížka. Skvělý příběh.

Zápisník jednej lásky Zápisník jednej lásky Nicholas Sparks

Klasika, když chcete lásku a dojetí. Tohle přesně kniha (i stejnojmenný film) obsahuje. Nebudete zklamaní.

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Poslední píseň je prostě srdcovka, miluji jak knihu, tak film. Knihy od N. Sparkse mám celkově ráda, ale Poslední píseň spolu s Talismanem jsou prostě nejlepší :)

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

Skvělá kniha od oblíbené autorky :)

Tragická historie nás dvou Tragická historie nás dvou Jess Rothenberg

Příjemný příběh, neotřelý nápad. Občas jsem se sice v ději trochu ztrácela a některé věci nebyly úplně objasněny, ale to jsem ochotná odpustit, protože příběh je podařený a nese v sobě hezké poselství. Postavy jsem si moc oblíbila, hlavně Patricka, ty jeho vtípky neměly chybu. Taky kladně hodnotím názvy a úryvky v písniček v textu a jako názvy kapitol - bylo to fajn oživení a některé si teď pouštím :D
Kdyby se dala dát půl hvězdička, dala bych 4,5*. V knize ale pozitiva převažovala, takže zde dávám 5*.
Když po knize sáhnete, nebudete litovat :)

07.08.2019 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Kniha je oddechová, takový průměr. Nebylo to nic extra zapamatovatelného, taková komedie pro teenagery. Moc jsem si neoblíbila hlavní hrdinku, ale za to se mi líbily snad všechny mužské postavy.

06.08.2019 3 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Originální námět, který byl více než skvěle zpracován. Kluci jsou oba sympaťáci, každý svým způsobem, což z nich tvoří perfektní dvojku.
Nebudu lhát, někde uvnitř jsem měla tu maliličkou špetku naděje, že by konec nemusel být smutný... Ale takhle to prostě je, kniha je určitě ze života a k zamyšlení :)
U konce jsem si málem pobrečela... osudu holt nikdo nepoučíme.
Na knihu budu ještě dlouho vzpomínat a určitě si ji někdy ráda přečtu znovu! :)

04.08.2019 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Milý a originální námět, sympatické postavy.
Knížka přečtena jedním dechem, skvělé čtení na léto, u kterého se pobavíte a odpočinete si. :)

03.08.2019 5 z 5

Tohle všechno je pravda Tohle všechno je pravda Lygia Day Peñaflor

Kniha mě moc nebavila, děj mi přišel dost plochý a neustálé skákání mezi rozhovory mi také moc nesedlo. Četla jsem dál jen proto, abych věděla, jak to skončí a je teda pravda, že jsem to celé tak nějak tušila...
Podle anotace jsem se na knihu těšila, nelituji času, který jsem nad ní strávila, ale určitě se k ní už nevrátím.

01.08.2019 2 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Druhý díl přinesl zajímavé pokračování příběhu a také hezky rozvinul příběhy postav z prvního dílu. Je mi moc líto Irsy - to se stát nemuselo... :( Ale příběh plný překvapení, lásky, přátelství, ale také zrady a intrik si mě získal a já se k němu určitě někdy ráda vrátím.

31.07.2019 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Příběh, který vás pohltí a nepustí...a konec prostě není konec. Není co víc dodávat, musím jít totiž číst druhý díl :D

30.07.2019 5 z 5

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Ten konec? To by mě nenapadlo!!!
Přitom když knihu čtěte, podezříváte každého - ale na tohle jsem fakt nepřišla. Geniální :)
Určitě se k sérii jednou vrátím a budu sledovat náznaky, které v knihách musely celou dobu být.

27.07.2019 5 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Perfekcionistky jsou prostě perfektní! :D Je to první kniha, kterou jsem od S. Shepardové četla, ale už se těším na druhý díl. Pak si určitě přečtu i Roztomilé malé lhářky (které miluji jakl seriál) a Hru lží.

27.07.2019 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Taková jednohubka, fajn čtení na léto. Kniha není tlustá, takže během 2 hodin ji máte přečtenou. Je napsaná čtivým stylem. Akorát za mě to bylo předvídatelné - jak to všechno bylo jsem tušila už tak od 50. strany. I tak jsem ale hltala stránku za stránkou, protože co kdybych se mýlila? :D

26.07.2019 4 z 5

Má chudinka Jane Má chudinka Jane Cynthia Hand

Moc jsem se na další knihu ze série těšila a nezklamala mě.
Není psaná tak vtipným stylem jako předchozí kniha, ale ničemu to nevadí. Poznámky od autorek, kterým se nejde nepousmát zůstávají.
Příběh je originální a na konci do sebe vše zapadá.
Opět jen a jen chválím. :)

25.07.2019 5 z 5