veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Hra na pavoučka Hra na pavoučka Zuzana S.

Nechapu, jak muze takovyhle clovek cely zivot propadat systemem bez pomoci. A ten konec je druha silenost.

02.02.2022 4 z 5

Mámou Mámou Šárka Ferrerová

Vlastne ani nevim, jak hodnotit. Knizku sem precetla behem jednoho vecera a obavam se, ze ve nezanechala prilis silnou stopu. Ac mame s autorkou spoustu pohledu nastavenych podobne (anebo spis prave proto), mi prisla velmi povsechna. Ani ryba ani rak. Ani roman, ani naucna, kolem vseho jen tak prolitla, obcas jsem si pripadala, ze ctu status na facebooku. Ale potesilo me, ze knizka ukazuje normalni přístup k detem, coz je dneska stale neobykle.

22.11.2021 3 z 5

Jednou na útěku, vždycky na útěku Jednou na útěku, vždycky na útěku Helena Kratochvílová

Prijemne cteni, ale knizce by sluselo aspon o sto stran textu vic. Pribeh obcas vypadal jak z Chvilky pro tebe. Ale konecny dojem je vic nez fajn. Ale nechapu teda spoiler jako prase uz v anotaci.

15.11.2021 4 z 5

Diagnóza žena Diagnóza žena Zuzana Součková

Prilis mne nezaujala, po pulce knihy jsem odlozila. Obavam se, ze nejsem cilova vekova kategorie, aby me popisovane prihody bavily.

15.11.2021 2 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Jednotlivé kapitoly jsou jako příběhy z Prekvapeni nebo Chvilky pro tebe (nevim, jestli tyhle prima casaky jeste existuji). Situace jednoduche, naivni, se stejnou skladbou, kapitoly prilis na sebe nenavazujici. Jedna z mala mych nedoctenych knih. Tretina a vic fakt nedam.

08.10.2021 1 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Od pulky pomerne jalove cteni.

01.10.2021 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Za me poměrně slibny zacatek serie. Cekala sem teda ale vetsi pecku, musim rict.

19.09.2021 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Minula knizka autorky se mi moc libila (S hlavou v pejru). Asi sem kvuli tomu mela na Pekac buchet nerealisticky ocekavani, kterym knizka nedostala ani omylem. Nektere pasaze mi navic strasne pripominaly starsi lanczovky, hlavne vyberem slov, ale i posuny v deji.

10.09.2021 2 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

(SPOILER) Prvni cast me moc nebrala, uz sem asi stara na zivotni optimismus mladych a jejich touhu stýkat se se zajimavymi lidmi a lacneni po cestovani. Druha cast za me o moc lepsi. Ale v celku Wardovska klasika, odpocinkova literatura na 100%.

20.08.2021 4 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

(SPOILER) Zacatek se neskutecne rozjel. Bohuzel na konci uz pribeh nestacil s dechem a zpomalil do fadni romanticke komedie. Skoda.

11.08.2021 3 z 5

Spřízněni krví Spřízněni krví Felix Francis

Sympaticka francisovka, kde jen drobnosti naznacuji, ze ji nenapsal Dick, ale jeho syn Felix.

19.07.2021 4 z 5

Poslední rituál Poslední rituál Yrsa Sigurðardóttir

Tema uplne neni muj salek, ale cetlo se docela dobre.

11.07.2021 3 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Na me prilis afektovane. A nemam rada vestirenske vsuvky v knizkach a tady byly na konci snad kazde kapitoly.

01.07.2021 2 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Prvni pulka bavila a desila tak akorat, ale spolu se zaverem knizky prisla nuda. Horko tezko docteno.

28.05.2021 3 z 5

Mrcha jemně uzená Mrcha jemně uzená Hana Švejnohová

Nemastny, neslany, unyly vyprávění. Velká část knihy je venovana mne nezname vekove kategorii, tudiz jsem si cteni moc neuzila. Navic hlavni hrdinka je na muj vkus ufnukana vic, nez je zdravo. Vymenila vlastni hrdost za penize, a resi to 30 let, aniz by to vyresila. No pardon jako.

05.04.2021 2 z 5

Poprvé mámou - Základy péče o dítě Poprvé mámou - Základy péče o dítě Olivia Toja

Povsechna knizka, ktera se dobre cte. Spoustu rad a tipu z ni je ale treba brat s rezervou.

03.04.2021 3 z 5

Hurá, miminko! Hurá, miminko! Jillian Michaels

V knizce je zmineno snad vsechno, na co se tehotna zena a novopecena matka potrebuje zeptat. Bohuzel, nejde o knihu z ceskeho prostredi, cili nektere realie prilis neodpovidaji. Ale potesila obsahla nabidka cviceni pro tehotne, to se v knihach casto nevidi.

02.04.2021 4 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

Typicka Monyovka na jedno odpoledne, z dob, kdy se jeji knizky jeste nehemzily psychopatickyma protejskama.

31.03.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Pomerne prijemna ctenarska zalezitost.

31.03.2021 3 z 5

Co Bůh šeptá maminkám Co Bůh šeptá maminkám Hana Pinknerová

Mila knizecka o tak trochu jinem pohledu na svet. V průběhu knihy me trochu rusily nabozenske vsuvky, kterych pribyvalo, ale celek zanechal fajn dojem.

17.03.2021 2 z 5