Slzy od smíchu

„Lidi, kteří ani v dospělosti netuší, čím se budou živit, se střílejí.“ To prohlásil Anežčin děda, když jí bylo šest, a ona na to konto zalezla do psí boudy a odmítala ji opustit. Když pochopila, že si děda střílí z ní, vylezla. Jeho další moudra o tom, že cest, po kterých se člověk může v životě vydat, je nepočítaně a že za svá přání a touhy se vyplatí bojovat, si však vzala k srdci. A tak děvčica z jihomoravské vísky zahájila svou spanilou jízdu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala nadšená chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem nabitý příběh si teď můžete přečíst....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405927/slzy-od-smichu-N22-405927.jpg 2.948

Slzy od smíchu 1.

Romány, Literatura česká
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Slzy od smíchu

Barca_1988

Příběh o dětství mi přišel zajímavý. Domnívala jsem, že příjde velká zápletka, ale když jsem dočetla do kapitoly Bílá nemoc, která pokrývá několik stránek vyprávěním jenom o šatech a zase šatech, knihu jsem odložila. Jinak asi docela oddechové čtení, pokud se člověk nudí.

Bebe2004
08.12.2020

Určitě to nebylo špatně napsané. Spíš mě to moc nezaujalo. Asi jsem od toho čekala něco víc. Za mě ne hrozné, ale znovu už to asi číst nechci

AndreaP.
01.12.2020

Taková pohodová oddechovka, která mi na stole přistála v době covidové, kdy veškeré fungování knihoven probíhá jen přes výdejní okýnko a tuto knihu mi namátkou vybrala má paní knihovnice. Byla to trefa, kniha se mi líbila.

Vydrýsek
14.10.2020

Taková pěkná oddechovka, která mi přistála při jedné knihovnické akci - Rande naslepo. Přečteno jedním dechem. V mnohých situacích jsem se viděla, sama jsem je prožila. Prostě, i když si život naplánujete, stejně to dopadne jinak. Takže nic neplánovat a život prostě žít. ;-)

Doubravka1975
17.09.2020

Moc pěkné, pohodové a vtipné čtení s autobiografickými prvky.
Gladiátor Maximus je také můj top a úplně zírám, co dnes všechno zajišťuje svatební agentura.
Max a Rose Mary boží

jana8352
16.08.2020

Kniha na oddechové čtení, nejvíc mě bavily kapitolky o pejscích

lenka9044
10.08.2020

některé historky byly dobré, ale "slzy od smíchu" u mě opravdu nepřišly. Jinak jednotlivé příběhy jsou napsány celkem čtivě.

Adelen
16.07.2020

Kniha se mi nečetla moc dobře, nesedl mi autorčin styl psaní, některé věty byly podle mě krkolomné. "Humorem jiskřící příběh" si představuji jinak, kniha mě nudila, čekala jsem od ní mnohem víc.