Slzy od smíchu

Slzy od smíchu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405927/bmid_slzy-od-smichu-N22-405927.jpg 3 59 28

Slzy od smíchu série

„Lidi, kteří ani v dospělosti netuší, čím se budou živit, se střílejí.“ To prohlásil Anežčin děda, když jí bylo šest, a ona na to konto zalezla do psí boudy a odmítala ji opustit. Když pochopila, že si děda střílí z ní, vylezla. Jeho další moudra o tom, že cest, po kterých se člověk může v životě vydat, je nepočítaně a že za svá přání a touhy se vyplatí bojovat, si však vzala k srdci. A tak děvčica z jihomoravské vísky zahájila svou spanilou jízdu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala nadšená chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem nabitý příběh si teď můžete přečíst.... celý text

alnahu
29.09.2019 3 z 5

Životní příběh dívky Anežky z jihomoravské vísky,která v životě vystřídala několik zaměstnání-vše zvládla s přehledem,vždyť vyrůstala pod vedením dědečka ,který ji učil lásce ke zvířatům .Její příběhy jsou plné optimismu a humoru.

Blahona
24.08.2019 4 z 5

Stejně jako autorka pocházím z jižní moravy, byla jsem také koňařka a mám výstavního psa, byť malého plemene, je tedy pochopitelné, že se mi kniha moc líbila. Mám ráda optimisticky laděné knihy a často si nějakou sebou beru na procházku s mou psí slečnou, abych se začetla, zatímco si moje psí princezna hraje s míčkem. Naprosto dokonalá kniha pro tuto příležitost. Doporučuji.

JancaMia
18.08.2019 2 z 5

nenadchne neurazí .. asi jako když si vyslechnete "novinky" od vaší trafikantky ...

Erzetka
18.07.2019 3 z 5

Při čtení prvních stran jsem si říkala, že to je snad o mě :-) spousta společných rysů, nicméně svatební agenturu ani pejsky nemám. Je to prostě kniha o tom co autorka zažila jako dítko - poloviční na Valašsko mě hodně rozesmálo, jako dospělá žena. Moc nerozumím hodnocení, přesto věřím, že si autorka i tak své čtenáře najde. Za mě fajn počtení na letní odpoledne.

L.Helena
07.07.2019 3 z 5

Knížka nemá žádnou dramatickou zápletku, napětí, konflikty... Jde prostě o úsměvný popis rodinného života se všemi jeho drobnými peripetiemi, které však v konečném důsledku jsou právě těmi opravdovými radostmi, jež tuto rodinu vykreslují jako pohodové místo k životu.
Příjemné odpočinkové čtení.

Hopulka
25.06.2019 2 z 5

Přišlo mi, že čtu průměrnou slohovou práci na téma Můj život. Nejkrásnější na knize je fotografie štěnátek.

iva23
14.06.2019

Přečetla jsem asi třicet stran, podle mě to není pro ženy, ale pro třináctileté dívky. Podle stylu psaní i podle obsahu.

ivesab
27.05.2019 5 z 5

Pro mě skvělá oddychová, pozitivní knížka, její čtení byl pro mě relax.

2019  56%Slzy od smíchu
2020  66%Starosti z radosti

Kniha Slzy od smíchu je v