Co Bůh šeptá maminkám

Co Bůh šeptá maminkám https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58489/co-buh-septa-maminkam-58489.jpg 4 21 6

Oblíbená autorka ve své knížce fejetonů nabízí humorný i moudrý pohled na podivuhodný svět maminek a Boží místo v něm. Formou krátkých čtivých příběhů se věnuje tématům rodiny a manželství, vztahu s Bohem a s lidmi. Hana Pinknerová píše své fejetony pro časopis Život víry a pro pravidelný pořad TWR Zadáno pro dámy. Její první knížka Brusinky se setkala s velkým ohlasem. Je vdaná, své dvě dcery vyučuje v rámci domácího vzdělávání sama doma. Žije v Brně. V 90. letech byla ředitelkou celostátní konference pro křesťanské umělce Hrajte dobře a zvučně. Má ráda rockovou hudbu, Cimrmany a hořkou čokoládu. Ilustrace: Jana Marvánková Obsah: Okno do zahrady Božích zaslíbení. Dětský pokoj. Kuchyň. Koupelna. Obývák. Ložnice.... celý text

Pavlačinka
05.03.2024 3 z 5

Kraťoučké a hezky čtivé fejetony o tom, co prožívá maminka se dvěmi dětmi. Některé mě inspirovaly, jiné nezanechaly ani stopu. Každý si tam najde to své. A třeba zrovna Vás to o krůček přiblíží k Bohu :)

ZuzziŠ
12.11.2023 3 z 5

Jsem křesťanská maminka na mateřské dovolené, ale že by mě zrovna tahle kniha nějak povzbudila v tomto údělu, to se říct nedá.
Spíš mi to přišlo jako sepsaná obhajoba mého způsobu života, než fejetony, do které sem tam vložím biblický citát, aby to vypadalo, že text je od Boha.

veronika4937
13.02.2023 4 z 5

Útlá knížečka plná inspirativních fejetonů. Některé jsou čistě křesťansky zaměřené, ale je jich dost takových, kde o Bohu není ani slovo, takže každý si zde může najít svoje.

veronika9761
17.03.2021 2 z 5

Mila knizecka o tak trochu jinem pohledu na svet. V průběhu knihy me trochu rusily nabozenske vsuvky, kterych pribyvalo, ale celek zanechal fajn dojem.

Alíša236
19.01.2020 3 z 5

Ke čtení této knihy člověk musí být křesťan, nebo alespoň s křesťanstvím sympatizovat, jinak to nedá. Ale pro maminky křesťanky je to milé čtení, povzbuzení, inspirace a fejetonky jsou správně krátké.

Kess
27.09.2018

Skvělá kniha pro maminky na mateřské dovolené: povzbudí a rozesměje.:-) Mám ji moc ráda.