VěraČamková VěraČamková komentáře u knih

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Po pravdě, téma bylo velmi zajímavé, ale celkově mě knížka zase tak moc nebavila, občas jsem se ztrácela v postavách, musela se vracet v kapitolách, byl to pro mě trochu chaos.

08.10.2022 2 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Mé očekávání bylo větší, souhlasím s tím, že se v knize informace často opakují, je zbytečně rozsáhlá a rozhodně není psána lehkou formou. Ale základní myšlenka kódu rozhodně stojí za zamyšlení a něco na tom může být.

09.07.2022 3 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Knížka mě bavila. Ještě jsem od autorky nic nečetla, ale už se na Fámu těším, protože Kdo o tom ví? byla zas po dlouhé době knížka, od které jsem se nemohla odpoutat.

13.06.2021 5 z 5

Někdo mě má rád Někdo mě má rád Dominik Landsman

já jsem se bavila nesmírně, TMBK s Dominikem Landsmanem mě nezklamali, dílko povedené, první stránky mě dohnaly až k slzám smíchu, jen škoda, že tento "styl" autorům nevydržel až do konce ...

18.05.2021 3 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

prostě průměr. Dočetla jsem, ale není to můj šálek kávy, očekávala jsem mnohem více, takže zklamání, ke knize se rozhodně už nikdy nevrátím.

06.03.2021 2 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

nenáročná detektivka, ze začátku trochu rozvláčná, až v polovině jsem se nechala do příběhu vtáhnout, ale po knize bych už znovu nesáhla.

15.02.2021 2 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

obě povídky mě zaujaly, nechyběly jim vtip, nadsázka ani pikantnost, jak ostatně název sliboval. Vynikající a povedené dílko, i 90 stran bohatě stačí k tomu, aby si čtenář užil. Vřele doporučuji.

09.07.2020 5 z 5

Jedno manželství Jedno manželství Tayari Jones

Námět jako takový zajímavý, osud hodný zamyšlení, nicméně konec skoro jako z červené knihovny, něco mi chybělo, něco vadilo, proto 4 hvězdy. Kniha nepatří mezi ty, ke kterým bych se ještě někdy chtěla vracet ...

09.07.2020 3 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

knihy nemusí mít pět set stran, aby čtenáře zaujaly. Nevšední pojetí, více linií, které se prolínají, zajímavý příběh, kniha je zajímavá.

28.05.2020 4 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

oddechovka s nečekanou zápletkou, není co víc dodat ...

22.02.2020 2 z 5

Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Antonín Havlík

Zajímavá kniha, určitě stojí za přečtení. Z mé strany není co dodat.

21.01.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knížka plná napětí, zvratů, i když místy mi přišla zbytečně zdlouhavá a některé detaily bych si i odpustila, proto 4 hvězdy. Ale je to samozřejmě věcí vkusu a nálady.

03.12.2019 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

knížku jsem četla s chutí, napsaná skvělou formou, nikde nic nebylo odbytého. Knížka se mi velice líbila.

23.06.2019 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Poutavá kniha, která se čte sama, člověk se nechce odtrhnout ani po přečtení poslední stránky.

14.04.2019 4 z 5

Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Alexandra Potter

Knížka mě bavila, dobře se četla a byla to skvělá a, laskavá oddychovka.

08.03.2024 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Příběhy oddělení Q mám ráda, ale tento mě zas tak neuchvátil. Tak se budu těšit na příště...

28.10.2023 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Zajimavý příběh, dobře se četl, jedna z lepších knih autorky.

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Zajímavé téma, rodinné vztahy, které jsou zamotané samy o sobě, rozhodnutí, která rozhodně nejsou jednoduchá. Dobře se četlo.

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Autor má čtivé knihy, ale některé se mi líbily více, proto tentokrát jen čtyři hvězdy (za nápad).

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Rozhodně jsem od autorky čekala víc, kniha povídek mě docela zklamala. Tak snad příště, no.