Spřízněná duše ekniha

Hope Andersonová stojí na své životní křižovatce. Je jí třicet šest, s přítelem chodí již šest let a svatební plány jsou v nedohlednu. A aby toho nebylo málo, její otec těžce onemocněl. Hope se proto rozhodne, že stráví týden na rodinné chatě v Severní Karolíně, aby připravila dům na prodej, a zároveň si vezme čas, aby se zamyslela nad svou budoucností. V tu chvíli míří do Severní Karolíny také Tru Walls, kterému přišel dopis od jeho údajného otce, jenž by právě tady měl žít. Tru se tedy rozhodne, že odjede ze Zimbabwe, kde se živí jako safari průvodce, a odhalí všechna tajemství, jež obklopovala jeho již zemřelou matku. Náhoda tomu chtěla a cesty Hope a Truea se osudově zkříží. Jejich vztah je až nepochopitelně intenzivní, ale jejich city musí nakonec ustoupit volbám, které proti sobě drsně postaví povinnosti k rodině a osobní štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427430/spriznena-duse-7qo-427430.jpg 4.73
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

Every Breath, 2018

Kniha Spřízněná duše

jaspis

1. Lehký spoiler!!!
2. Hope, nemám tě ráda (ani po přečtení celého příběhu). Nerozumím tvému smýšlení a nesouhlasím s tebou!!!!!!!!!!!!!!

Teda přečteno, u Sparkse je pro mě sázka do loterie, zda se bude líbit nebo ne. Tahle ano. Druhou půlku jsem probrečela, pokaždé, když jsem se uklidnila, jsem si řekla, nebudu už brečet, prostě nebudu! No samozřejmě jsem se neposlechla. Příběh chytil za srdce a nepustil.

Nicholas Sparks
americká, 1965