VendyBW VendyBW komentáře u knih

Než řeknu sbohem Než řeknu sbohem Bret Witter

Kniha se mi moc líbila a určitě stojí za přečtení. Krásný příběh boje s nemocí. Autorka má můj veliký obdiv !!!

01.06.2018 5 z 5

Nebe nemá dno Nebe nemá dno Hana Andronikova

Kniha není pro každého čtenáře. Styl psaní pro mne nebyl tak zvláštní - četla jsem od autorky Zvuk slunečních hodin. Kniha je krásná. Není snadná, chce to klid a pohodu na čtení, aby se člověk do děje a jazyka autorky vžil. Ale stojí za to určitě.

03.04.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Mé první dílo od Patrika Hartla. Začala jsem jako první číst část s Jáchymem a nelituji. Takže doporučuji začít jím. Kniha se mi líbila, je to taková souhra všemožných náhod, smůly, setkání. Trošku delší pohodové čtení. Určitě si přečtu další díla. Autor píše pěkně, nebojí se běžně používaných slov, což se mi líbí.

23.02.2018 3 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Knihu by si měl přečíst každý, ať ví, jak se takovým lidem žije a že ne vždy znamená, že jsou mimo. Kniha se mi líbila, někdy to bylo silné kafe, ale stojí za to.

09.02.2018 5 z 5

Inkognito Inkognito Sue Townsend

Dobrá, vtipná oddechová kniha.

19.11.2017 3 z 5

Tajný denník Adriana Mola Tajný denník Adriana Mola Sue Townsend

Super, humorné, pohodové. Doporučuji.

21.06.2017 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Stejně jako předchozí díly skvěle napsané, hodně čtivé a napínavé. Úžasná trilogie, co stojí za přečtení. Po přečtení doporučuji i filmovou podobu.

26.04.2017 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

První díl jsem nečetla, ale viděla pouze filmovou podobu. Vrhla jsem se tedy na knihu a ještě lepší jak film. Čtivé, skvěle popsané, napínavé. Až jsem si říkala, jak se tolik děje do knížky může vejít. A jdu s napětím na 3.díl.

12.04.2017 5 z 5

Skvělé, čtivé, napínavé, neuvěřitelné. Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem a těším se na pokračování tohoto příběhu. Psané velmi hezkou formou.

31.03.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha me bavila, zase trochu jine prostredi, necekany konec. Urcite stoji za to si ji precist.

31.01.2017 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Pohodove oddechove cteni, mohu doporucit. Pro me novy pohled na zivot herecky.

30.12.2016 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Na pokracovani jsem se tesila, byla jsem rada, ze je. A rozhodne zklamanim neni - je to proste Louisa ;-) hezky pribeh o tom, co nastalo pak.

22.12.2016 4 z 5

Příjemné čtení, oddychové. Na začátku mi to přišlo hodně podobné P.S.Miluji tě. Konec zajímavý.

18.11.2016