venda99 venda99 komentáře u knih

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Inspirující příběh v mnoha směrech. Nikdy není pozdě začít žít.

23.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Je to čtivé, ale není to zrovna moje gusto.
Jinak věřím že to spoustu čtenářů nadchne.

26.01.2020 4 z 5

David Pastrňák: Démon z Havířova David Pastrňák: Démon z Havířova Petr Čermák

Což o to čtení je to zajímavé, ale těch překlepů a chyb v knize to je děsný.

04.01.2024

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Zvláštní, nebylo to špatný. Charlie vidí svět jinýma očima než většina z nás.

29.10.2021 3 z 5

Stíny Valbone Stíny Valbone Josef Habas Urban (p)

Bohužel moc mi to nedalo. V knize spousta chyb. Chtěl jsem z knihy zjistit víc o ztracených studentech, ale nedozvěděl jsem se téměř nic.

10.10.2021 3 z 5

Pilulka pravdy pro ztracené duše Pilulka pravdy pro ztracené duše Miloš Ouhrabka

Zajímavé pohledy na některé zajeté principy o kterých jsem nikdy dřív nepřemýšlel. Ne že bych byl ztracená duše, ale i tak jsem si z toho něco odnesl.

23.05.2021 4 z 5

Nejlepší četa aneb Cesta do armády: Autentický deník z kurzu základní přípravy Armády České republiky Nejlepší četa aneb Cesta do armády: Autentický deník z kurzu základní přípravy Armády České republiky Václav Soukup

Ocenil bych kdyby to šlo více do hloubky. Nemusím vědět co měl každý den k obědu a večeři, ale zajímá mě jak to zvládal a co si o tom myslel. Jestli měl ještě fyzické rezervy nebo to bylo na hraně.

23.05.2021 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

(SPOILER) Jakmile přišel o zrak přestalo mě to bavit. Nebylo to vyloženě špatné, ale Trhlina mi sedla víc.

16.01.2021 3 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Oddechová četba. Čekal jsem, že to bude větší komedie.

10.01.2021 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Nic moc. Nebavilo mě to, ale přečíst se to dalo.

16.09.2020 3 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Četlo se to dobře. Mělo to jedinou vadu a to, že jsem podle filmu věděl jak to dopadne a jak je to s Normanovou matkou.
Jinak super.

02.05.2020 4 z 5

Zločin jak ho pamatuju Zločin jak ho pamatuju Josef Klíma

Většinu příběhů už jsem znal, ale i tak zajímavé.

26.12.2021 4 z 5

Pravděpodobně je to od autora přibarvené, ale nač kazit zajímavý příběh pravdou. Když to neberu úplně vážně tak to bylo dobrý čtení na oddech.

24.09.2021 4 z 5

Monstru podoben Monstru podoben Viktorín Šulc

Děsivé čtení.

18.04.2021 4 z 5

Lucky Luk 1. a 2. díl Lucky Luk 1. a 2. díl Lenka Lanczová

Cesta za štěstím a láskou je složitá.

28.02.2021 4 z 5

Blázni umírají v pátek Blázni umírají v pátek A. A. Fair (p)

Četl jsem v rámci výzvy. Styl vyprávění mi moc neseděl.

29.11.2020 3 z 5

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Já nevím... Se mnou příběhy od Kinga ani nehnou. Strach jsem necítil vůbec spíš nuda. Kdyby se mi přihodilo to, co jsem v některých povídkách četl, tak bych se asi i dobře zasmál např. prst ve výlevce. Od Kinga jsem přečetl už více knih a todle byla poslední kapka. Nebaví mě to.

14.11.2020 2 z 5

Modrá košile Modrá košile N. P.

Perfektní. Už dlouho jsem se takhle nezasmál. Nejvíc mě bavil Kolecký a jeho vyčůranost. Kniha popisuje pracovní kolektiv a systém nad kterým zůstává rozum stát. Podobné situace je možné zažít i v soukromých firmách... bohužel

07.11.2020 5 z 5

Útěky za železnou oponu Útěky za železnou oponu Ivo Pejčoch

Příběhy opravdu zajímavé. Obsah mě bavil, ale těch překlepů a chyb no hrůůza.

01.11.2020 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moc mě to nebralo, ale je to klasika ;-)

27.10.2020 3 z 5