vaili vaili komentáře u knih

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Příjemné pohodové čtení :)

19.02.2014 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Stále perfektní čtení jsem zvědavá kolik dílů ještě bude tak dobrých :))

19.02.2014 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Tak asi nejlepší díl série zatím, protože zde nejsou bezdušší :) na téhle sérii si velice jednoduše vytvoříte závislost :) je to prostě dokonalá fantasy literatura :)

17.02.2014 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Sice hrdinka je trochu více svá, ale že by mě tak strašně rozčilovala to ne :) navíc je to příjemná změna.. mně se kniha teda vážně líbila :)

17.02.2014 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pěkné, moc pěkné i jsem se pobavila, ale doufala jsem že si i pobrečím jako u hvězd, ale ne tak smutné to nebylo..škoda :))

14.02.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

DariDerek jaké pak stýskání vezmi další sérii tam má být Adrian a Sydney hlavně :) už se na to také chystám :)

14.02.2014 5 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Tak celkově dobré, ale z použitého výrazu dokonce dvakrát "šošolka hlavy" jsem měla docela záchvat smíchu, asi protože to bylo ještě ve spojení, že tam Zoey políbil :)) střídání vypravěčů mi nakonec až tolik nevadilo :)

13.02.2014 4 z 5

Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem Joanne Greenberg

Uff, to byla četba trvalo mi delší dobu knihu přečíst protože víc jak 50 stránek najednou jsem nezvládla :) člověk se snaží soutředit ,aby vše pochopil, ale i tak je to velmi velmi náročné :)

12.02.2014 4 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

No skvělá kniha co dodat, napínavá se skvělými zápletkami. Nechápu jak někdo může napsat červená knihovna, když na 500 strankách je všehovšudy tak 5 z nich o vztahu či sexu :))

11.02.2014 5 z 5

Na ocet: Deník slečny Daniely Na ocet: Deník slečny Daniely Jiří Růžička

Kniha me velmi pobavila jen skoda, ze byla napsana chlapem za zenu.V nekterych situacich a reakcich to bylo moc zrejme :-)

09.02.2014 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Posledni dil nezklamal jen myslim ze Adrian si zaslouzil lepsi konec, ale napinave a poutave cteni :-)

09.02.2014 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Perfektni pokracovani ctvrteho dilu. Libi se mi styl ktery jednotlive zapletky nenatahuje a radeji se objevuji nove :-)

09.02.2014 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Žhavý led nebyl vůbec žhavý jak by se mohlo zdát, ale každopádně mě kniha velice bavila a rozesmála :)

06.02.2014 4 z 5

Čarokráska Čarokráska Lisa Jackson

Není to špatné, ale žádný zázrak :)

05.02.2014 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Co pořád psát stále stejně dobré jsou tu skvělé popisy, které nemáte problém si v hlavě představit :))

03.02.2014 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Tak tenhle díl si zaslouží plný počet :) tady už to bylo pořádně napínavé od začátku do konce :) a líbí se mi v knihách konec nekonec někdy bývají příběhy ukončené úplně nemožně :)

03.02.2014 5 z 5

Americká soda Americká soda Steve Fisher

Opravdu jsem se pobavila a nejvíc při pražské autoškole a OH rekreantů u moře :)

31.01.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Pěkné vyvrcholení série žádné natahování a jsem ráda, že konec nebyl přeslazený :)

31.01.2014 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

S touto knihou strávíte pár příjemných a milých hodin nic víc nic míň :)

30.01.2014 4 z 5

Temná dáma Temná dáma Nora Roberts

Příjemná nenáročná detektivka a není přeslazená :)

30.01.2014 4 z 5