Americká soda

Americká soda https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181725/bmid_americka-soda-Teh-181725.jpg 4 29 10

Ahoj! Jmenuji se Steve Fisher. Jsem Američan a nedávno jsem oslavil 20. výročí svého pobytu v Čechách,“ představuje se v úvodu knihy autor. Českou realitu potom glosuje v krátkých i delších statích, které známe i ze stránek týdeníku Reflex, nemilosrdně, ovšem s nadhledem, s vynalézavostí a pořádnou porcí smyslu pro černý humor. Fisherovy texty doprovázejí skvělé ilustrace Marka Douši.... celý text

Inutihar
23.09.2020 2 z 5

Někde Steve dost tlačil na pilu, aby to bylo "vtipné". Škoda. Kresby Marka Douši geniální.

daniela8978
28.01.2017 3 z 5

Přiznám se, že mě to trošku zklamalo.Začátek skvělý a pak to začalo být na můj vkus moc detailní, popisné a nezajímavé. Pro někoho, kdo například tu dobu nezažil, to musí, podle mě, být až nudné. Jsou tam samozřejmě vtipné kapitoly, jako třeba autoškola, ale celkově jsem čekala jsem víc.

vkontextu
14.02.2016 3 z 5

Po pár veletrefných vtipných zamyšlení jsem se těšil na parádní verbální žranici, šéfkuchař Steve však v průběhu vaření začal klimbat až ke konci krapet usnul... Za mě zajimavé ale poněkud překombinované menu.

catty
23.11.2014 5 z 5

Dobře napsaná kniha o naší české realitě od Američana, zábavná a k zamyšlení. Prostě odvaz!

Bezantina
20.10.2014

Není to špatné čtení, zasmála jsem se, ale čekala jsem větší pecku..

sarka45
18.08.2014 5 z 5

Odpočinkové čtení, pro pohodu - vtipné, svěží, k zamyšlení i pro zasmání.

vermy
15.08.2014 5 z 5

Je to sranda

leami
16.02.2014 5 z 5

Steve Fishera miluju. Je to prostě tak. Jen kvůli němu si kupuju každý týden Reflex.

vaili
31.01.2014 5 z 5

Opravdu jsem se pobavila a nejvíc při pražské autoškole a OH rekreantů u moře :)

elcapitano
18.01.2014 5 z 5

Zábavná reflexe Čechů očima zde dlouhožijícího Američana. Některé kapitolky i dost tnou do živého. Některé povídky jsem četl už dříve v Reflexu, ale pobaví i na druhé čtení - někdy opravdu až k hlasitému smíchu.

humor glosy

Steve Fisher
americká
2013  85%Americká soda
2015  %Další americká soda!

Kniha Americká soda je v