Uma Uma komentáře u knih

Defekt citu Defekt citu L. K.

Moc se mi líbí všechny básničky a nějaké ty tipy jak si zpestřit sexuální život, ale je jich tam hodně málo.

02.08.2022 5 z 5

Nejděsivější československé zločiny Nejděsivější československé zločiny Jaromír Slušný

Kniha se čte lehce. Všechny případy jsou zajímavé a některé nejsou ani tolik známé. Ale postupem času mi to začalo přijít zdlouhavé a celkem nudné, protože některé případy znám či mě moc nebavili. Ale je to kniha s pěkným nápadem.

01.08.2022 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Čekala jsem od toho více. Kniha je na styl amerických filmů, takže mě to tolik nebavilo. Možná je mířena na mladší čtenáře.

18.03.2022 3 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Kniha se mi moc líbila. Bylo těžké se od ní odtrhnout. Doporučuji!

16.03.2022 5 z 5

Hrobka Hrobka Josef Strauss

Kniha mě vůbec nevtáhla do děje a už od začátku mě bolelo vidět schválně viditelné češtinářské chyby.

14.03.2022

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Rozhodně povedená kniha. Četla se sama. Nenašla jsem žádné únavné či dlouhé kapitoly. Rozhodně doporučuji přečíst.

14.03.2022 5 z 5

Anna Franková: Příběh zrady Anna Franková: Příběh zrady Gerard Kremer

Kniha má název Anna Franková: Příběh zrady, jenže v knize není Annino jméno ani jméno někoho z její rodiny napsáno. Sice je napsáno v knize kdo Annu a její rodinu udal a jsou tam asi tři zmínky o dívčích hlasech .. Kniha je kompletně jiná co se týče obsahu a jejího názvu. Je to spíše kniha o jeho otci a jeho činech za druhé světové války v Nizozemsku.

27.02.2022 4 z 5

Podle náhodného výběru Podle náhodného výběru Max Eisen

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila, ale postupem čtení to bylo lepší. Musím uznat, že kniha Tatér z Osvětimi je mnohem lepší.

13.09.2021 2 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Tato manga je nádherná. Krásná ilustrace, krásně napsána a zajímavý děj. Není divu, že se tolika lidem líbí. Určitě jí doporučuji. Jestliže chcete poprvé číst mangu nebo už jste jich přečetli více a přemýšlíte nad tím jestli si tuto mangu koupit tak rozhodně neváhejte. Nebudete litovat.

08.09.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc nádherná kniha a krásně napsaná. Moc doporučuji. Moc se těším na druhý díl je to fakt bomba.

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Fajnová knížka.

07.01.2021 4 z 5

Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Martin Pitro

Nádherná kniha. Zamilovala jsem si jí. Rozhodně doporučuji.

Noční můry! Noční můry! Kirsten Miller

Skvělá kniha. Doporučuji.

Prima kámošky Prima kámošky Dagmar Geisler

Ani trochu mě kniha nebavila.

07.01.2021 1 z 5

Anna a Anna Anna a Anna Charlotte Inden

Kniha mě moc nezaujala.

07.01.2021 3 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Skvělá kniha, kterou jsem si zamilovala. Rozhodně doporučuji přečíst.

Jen přes mou mrtvolu Jen přes mou mrtvolu Kate Klise

Hrozně fajn knížka.