Noční můry!

Charlie se už tři měsíce pořádně nevyspal. Sotva začne podřimovat, ocitne se ve světě, kde se to hemží čarodějnicemi, skřety, hady, upíry a všemožnými jinými hrůzostrašnostmi, jaké si lidská fantazie dokáže vymyslet. Straší tu i klauni nebo huňatí bílí králíčci! Jedna noční můra je ale ze všech nejhorší a Charlie se s ní musí vypořádat, jinak se totiž z říše zlých snů už nikdy nedostane a přivede do záhuby i své kamarády, rodinu a celé město....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281680/big_nocni-mury-SaX-281680.jpg 4.474

Noční můry! / Nočné mory! 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , XYZ (ČR)

Nightmares!, 2014

Kniha Noční můry!

Uma

Skvělá kniha. Doporučuji.

tetepoko
25.10.2020

"Učitelé tělocviku. Ti první dva jsou trapiči. Třetí je toho druhu, co pořád mele, že se máš víc snažit. Takoví jsou nejhorší."

Příběh Charlieho Lairda bych rozdělila do dvou částí - první probíhá v reálném světě a druhá ve světě nočních můr. Jak mě ta první nebavila, tak to ta druhá vyrovnala. Popis světa nočních můr je velmi zábavný a věřím, že si tam každý čtenář najde to svoje terortorium nebo jen jeho obyvatele.

Sumasumárum, dětem (a i těm starším), kteří vědí o tom bubákovi pod postelí, bych pro jistotu knihu přečíst nedávala.

_Jean_
04.08.2020

První kniha, kterou jsme si sama koupila. Nevěděla jsem do čeho jdu a rozhodně toho nelituji, protože mě příběh opravdu moc bavil, kniha se četla rychle, na konci ukápla slza a celé dílo dávalo smysl. Rozhodně doporučuji pro čtenáře, kteří si rádi přečtou nějakou oddechovou. :D

goodness
08.06.2020

Mě se to teda moc líbilo! Sympatické postavy krásně vykreslené prostředí. Dominantou fialový zámeček. Četlo se samo.

venda753
06.01.2019

Knížka se mi moc líbila. Poprvé když jsem ji vidělala nevěděla jsem co od ní mám čekat, ale také se mi více líbila první část než ta druhá.

KnihomolkD
14.04.2018

Rozhodně musím říct,že byla to oddechová knížka.První polovina se mi strašně moc líbila,tu bych zhodnotila 5/5,jenže pak přišla druhá a ta už nebyla tak skvělá.
Jako Charlie mi občas připomínal Marshalla.Někdy jsem měla pocit,že je to takové Himym ve fantasy vydání. :D

Hodnocení:2,5/5

skautkapuding
20.02.2018

Líbila se mi nejvíce první polovina, pak už méně. Knihu celkově hodnotím kladně, líbila se mi.

arram
23.11.2017

Popravdě jsem si nebyl jistý, co od této knihy očekávat a musím říct, že mě naprosto pohltila. Hodně čtivě napsané a ke všemu s krásným a originálním nápadem.