účetní účetní komentáře u knih

Milostná komplikace Milostná komplikace Melanie Milburne

Četlo se mi to trochu lépe, než většina ostatních dílů, ale nějak mi ti dva nešli dohromady, na jedné straně si od začátku nepadli do oka, a na druhou stranu on po ní šel hned od prvního dne, což mi tedy vzhledem k tomu, proč tam přijela, vůbec nesedělo.

07.07.2022 3 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Tak zde se bohužel musím přidat k těm starším negativním komentářům, protože je v nich přesně vyjádřeno to, co vadilo i mě. Kniha neměla skoro žádný děj, první půlka tedy vůbec, málo dialogů, stále jen popisy toho, kdo kde stojí, kdo s kým mluví, kdo s kým kam jde, koho otravuje Kitty, na koho se kdo dívá, stále dokola. Velmi dlouhé pasáže o pocitech hlavní hrdinky, co se jí honilo hlavou. V druhé půlce procházka, jídlo, v noci erotika, druhý den to samé. Celkově knihu nezachránil ani konec. To byla první kniha této autorky, která mně vyloženě nebavila a dle komentářů jsem nebyla jediná zklamaná z této knihy.

05.06.2022 3 z 5

Sestřička nevěstou Sestřička nevěstou Roger Sanderson

Opět nic moc.

25.05.2022 1 z 5

Princezna na zapřenou Princezna na zapřenou Kate Hardy

Tento díl byl o malinko lepší, než předchozí dva, ale celkově je tato série velice slabá, a nebo už jsem na tyto Harl. moc stará, už mám prostě jiné nároky, ale před léty jsem zakoupila celou sérii a leží mi to ve skříni, tak to musím nějak přelouskat.

01.05.2022 2 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Pěkné to bylo, pro mně také lepší, než první díl, bylo to vtipné a čtivé, oba hlavní hrdinové byli super, to jak k sobě na první pohled dva naprosto odlišní lidé postupně pasovali. Konec byl moc krásný, myslím, že z Colinova vyznání jsme asi padly na zadek všechny, to byla romantika jak má být.

25.04.2022 5 z 5

Radostné dny Radostné dny Jennifer Taylor

Další slabý díl této série, téměř o ničem, opět jen samé plané úvahy stále dokola.

13.04.2022 1 z 5

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Docela pěkné zakončení série, i když musím přiznat, že se mi líbila spíš až druhá půlka knihy a Spencer mi do oka moc nepadl, spíše taky až ke konci už to s ním šlo.

10.04.2022 4 z 5

Životní šance Životní šance Josie Metcalfe

Nebavilo mně to, nuda.

06.04.2022 1 z 5

Zakázané doteky Zakázané doteky Ann Maxwell

První díl se mi moc líbil, tak jsem byla zvědavá, ale bohužel musím říct, že toto se opravdu nepovedlo, protože to bylo téměř o ničem, první dvě třetiny tedy doslova, stále dokola to samé, žádný děj a jen celé stránky nesmyslného, nezáživného a krkolomného textu. Magie mi v knihách nevadí, postavy a příběh by se asi dal, ale toto bylo hlavně špatně napsáno. Poslední třetina už se dočíst dala, ale tuto knihu už určitě podruhé ne.

03.04.2022 2 z 5

Novoroční přání Novoroční přání Sarah Morgan

Docela slabé, myšlenkové pochody hlavní hrdinky a to, jak se zachovala k manželovi, to by snad nikoho normálního nemohlo ani napadnout.

28.03.2022 2 z 5

Vánoční štěstí Vánoční štěstí Caroline Anderson

Docela pěkné, i když Lucy mně někdy štvala těmi svými úvahami.

22.03.2022 3 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Docela to šlo, čtivé to bylo, děj byl bohatý, ale až moc, hlavně pasáž s piráty jsem tedy nemusela, to už mi přišlo zbytečné, našla bych toho asi i více, co už bylo trochu moc, ale v rámci tohoto žánru se to dalo.

20.03.2022 4 z 5

Tajemství dámy Tajemství dámy Jo Beverley

Po delší době jsem sáhla po knize JB a jsem spokojená, moc se mi to líbilo, bylo to velmi čtivé, stále se něco dělo a nakonec setkání s Beyem a ostaními.

14.03.2022 5 z 5

Anglický hrdina Anglický hrdina Suzanne Enoch

Tak tato kniha se opravdu povedla, krásně napsané, jak co se postav a příběhu týče, tak stylově, bylo to velmi čtivé, plné děje, skvěle přeložené, skvělé dialogy, mělo to šmrnc a vtip, prostě se to četlo samo.

07.03.2022 5 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Pěkná kniha, i když musím říct, že první půlka mi přišla zdlouhavá, ale pak už se mi to líbilo až do konce.

02.03.2022 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Moc krásná kniha, v mnoha ohledech, Johanna i Gabriel byli skvělí, oba se autorce moc povedli, ten nádherný vztah a láska mezi nimi, bylo to velmi čtivě napsané, stále se něco dělo, a k tomu i celkově pěkně vykreslené vztahy v klanu, tato kniha určitě patří k těm nejhezčím.

28.02.2022 5 z 5

Síla citu Síla citu Penny Jordan (p)

Velmi slabé, jak dějově, tak stylem. Hlavní hrdinka k nepochopení, jak by mohla normální ženská tak hloupě uvažovat, její myšlenkové pochody se opravdu nedaly, takže celkově k ničemu. Takto přihlouplé knihy už pro mě nejsou, přelouskávám je, protože jich mám zásobu a pak šup s nimi do modré budky, třeba se někomu jinému líbit budou.

25.02.2022 1 z 5

Manžel pro Saru Manžel pro Saru Penny Jordan (p)

Od této autorky jsem četla hodně pěkných knížek, ale toto byl děs, děj žádný, jen stále dokola přitroublé myšlenky hlavní hrdinky, normálně inteligentní ženská nemůže takto uvažovat, takže pak jsou ty knížky k ničemu.

25.02.2022 1 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Krásný příběh, pěkně se to četlo.

13.02.2022 5 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Tak nějak nevím, co k tomu napsat, bylo to pěkné, to ano, čtivé, velice emotivní a smutné, když si člověk představí, že se takto postiženým dětem v minulosti nedostalo pomoci. Ale vzhledem k tomu, že Annie rodina odřízla úplně od všeho a vyrůstala chudina, aniž by se mnoho naučila, myslím si, že ve skutečnosti by náprava byla mnohem delší a složitější, než to autorka pojala v knize.

13.02.2022 4 z 5