Princezna na zapřenou

Princezna na zapřenou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241910/bmid_princezna-na-zaprenou-2Lu-241910.jpg 3 3 2

Zátoka zamilovaných série

Melinda je veterinářka tělem i duší, ale skrývá tajemství. Nehodlá je sdělit ani lékaři Draganu Lovakovi, ačkoli mu věnovala své srdce. Nečekaně však musí dostát svým povinnostem v rodné zemi, takže jí nezbývá nic jiného, než mu prozradit, že je královského původu. Dragan nedokáže pochopit, že žena, které tolik věřil a do níž se zamiloval, je princezna! A aby nebylo novinek málo, dozví se, že je Melinda těhotná. Dragan se ale rozhodne bojovat za svou novou rodinu jako lev. Na vlastní kůži totiž poznal, že na světě není nic důležitějšího …... celý text

účetní
01.05.2022 2 z 5

Tento díl byl o malinko lepší, než předchozí dva, ale celkově je tato série velice slabá, a nebo už jsem na tyto Harl. moc stará, už mám prostě jiné nároky, ale před léty jsem zakoupila celou sérii a leží mi to ve skříni, tak to musím nějak přelouskat.

modranka
25.02.2019 2 z 5

Musím sa priznať, že nemám rada príbehy pre dospelých, kde vystupuje princezná z vymyslenej krajiny. Navyše z Benátok - každý vzdelaný človek vie, že Benátky kráľov nemali a nemajú (keďže ide o modernú novelu). Nuž, ale ako skladba príbehu pre tých, ktorí to autorke odpustia to stačí. Ja som tak úplne neodpustila, takže u mňa len 2*