účetní účetní komentáře u knih

Neopětovaná láska? Neopětovaná láska? Diana Palmer

Toto se mi líbilo, opravdu to šlo, hlavní hrdinka se mi moc líbila, její rozhovory s Winthropem mně bavily, nedala se a vždy mu dokázala naservírovat pohotovou a trefnou odpověď.

24.01.2022 4 z 5

Vánoční prázdniny Vánoční prázdniny Sophie Claire

Už loňské Vánoce jsem přemýšlela, jestli si mám tuto knihu koupit, nakonec jsem se po roce rozhodla a jsem moc ráda. Moc se mi to líbilo, bylo to milé, pohodové čtení přesně na Vánoce a Evie se mi opravdu moc líbila.

24.01.2022 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Nádherná vánoční oddechovka, přesně toto jsem potřebovala k vánoční pohodě, autorka dokonale ukázala, že umí, a že i bez erotiky lze vytvořit takto krásnou romantiku. Ani nevím, jestli jsem kdy četla něco milejšího, opravdu krásně napsané a skvěle přeložené. Takový poklidný život bych někdy brala, alespoň na čas.

24.01.2022 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Janet Chapman

Komentářů u všech dílů této série hodně přibývá, a většinou kladné reakce čtenářek svědčí o výjimečnosti a kouzlu této série, ale udržet to u všech dílů stejné je těžké, já už jsem tak nějak počítala, že to už nebude pro mně tak úchvatné, jako u předchozích pěti dílů. Děj už byl slabší a hlavní tajemná zápletka mi do této série vůbec nezapadla a nedávalo už to žádný smysl, jakoby už autorka nevěděla, co s tímto dílem provést. Ale bylo milé, setkat se opět s Greylenem, Grace a jejich rodinou. Všechny díly mají jedno společné, provází je kouzlo, život i smrt, v tomto díle završil svůj smutný osud i Kenzie.

24.01.2022 4 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Diana Palmer

Celkem to ušlo, ze začátku byl tedy Cannon protivný jak... Pak to bylo zase trochu přeslazené, čitelné to ale bylo. Jen tedy nechápu autorku - na každé straně si hlavní hrdina zapálil cigaretu, ať dělal co dělal, sedí s Margií v autě a on pořád hulí jak fabrika, to by z toho musela být celá vyuzená.

07.12.2021 3 z 5

Osten lásky Osten lásky Dorothy Garlock

Knihy této autorky mám moc ráda, takže pro mně opět moc pěkné. Mary Lee se mi moc líbila, byla tak odhodlaná poprat se s těžkostmi života a zajistit svému miminku domov. Úžasný byl malý Eli, našel u Mary Lee domov a lásku a oplácel ji pracovitostí a odhodláním bránit ji jako velký chlap. A Jake, samozřejmě velký sympaťák, pracovitý a ochranářský. Stejně jako v jiných knihách nechyběly další postavy přátel, Deke a Trudy a další a jejich vzájemná soudržnost.

13.11.2021 5 z 5

Nejsladší tabu Nejsladší tabu Alison Kent

Za mně dost hrozné, děj téměř žádný, téměř celá kniha byla založena na tom, co se postavám v knize honilo hlavou a to většinou nedávalo žádný smysl, a pak na sexu. Tak mně to nebavilo, že nemá smysl to ani více komentovat.

13.11.2021 1 z 5

Studie svádění Studie svádění Sabrina Jeffries

Pěkná a čtivá romantika, Edwin se mi moc líbil a Clarissa také. A moc pěkný přebal, líbí se mi, když si hlavní hrdiny dokážu ztotožnit s přebalem, dává to čtení romantiky trochu jiný rozměr, když si ty postavy mohu ztotožnit s konkrétní podobou a zde to krásně sedělo.

27.10.2021 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Také musím napsat, že příběh Win a Keva byl krásný, jak taky jinak, a to i když mně Kev první půlku knihy také štval. Spíše vynikala postava Cama, který vyzrál v opravdovou hlavu celé rodiny a moc se mi v knize líbil. Ale i Kevovo chování s postupem knihy dávalo čím dál větší smysl, traumata prožítá v dětství dlouhá léta ovlivňovala jeho chování, tomu se nelze divit. Win se mi líbila moc, ač byla tak křehká, měla mnoho vnitřní síly a odhodlání bojovat za lásku a byla i velmi ženská a nestyděla se dát najevo, co ke Kevovi cítí. Také Leo se nám začíná pomalu vyrovnávat se životem a s tím, co ho potkalo, moc se mi líbilo, co řekl Kevovi v té šatlavě, jeho vzpomínka na Lauru, bylo to opravdu dojemné. No a závěrečná dramatická zápletka taky dobrá, ten úplný závěr jsem takto nečekala a nejprve se mi to zdálo už moc přitažené a zbytečné, ale vzhledem ke Kevově pracovitosti je jasné, že to tak mělo být. Knihy LK si také dávkuji tak, abych si je šetřila a jelikož návdavek k Ravenelům letos nebude, tak se na další díl Hartwayových těším na Vánoce, čas tak letí, že za chvíli je tady opět máme. A ještě musím dodat, že má kniha krásný přebal.

28.09.2021 5 z 5

Vyprahlé srdce Vyprahlé srdce Elizabeth Haran

Mám tuto autorku moc ráda, takže musím dát pět hvězdiček, i když jsem už od ní četla lepší knihy. Hlavně začátek mi přišel slabší, ale pak už se to četlo moc hezky. Trochu jsem měla problém představit si Estelu jako veterinářku, zvlášť v této době a v těchto končinách, moc mi to na ni nesedělo, ale to, jak se dokázala vyrovnat s tamními podmínkami, to jsem si u ní představit dokázala, jen mi bylo moc líto, že neměla možnost poznat svého otce, vnášelo to do celé knihy zvláštní smutek. Já bych si spíš Estelu dovedla představit jako lékařku, ale od toho tam byl Dan, kterému nakonec láska zahojila šrámy na duši. Trochu mi taky vadilo, že kromě začátku a konce dostal moc málo prostoru Michael, takže jeho postava a charakter moc nevynikaly. A co se týká vícekrát zmiňovaných překlepů, to je opravdu u takového vydavatelství dost ostuda.

27.08.2021 5 z 5

Lady karneval Lady karneval Metsy Hingle

Docela milá jednohubka s jednodušším dějem, hlavní hrdina byl opravdu sympaťák, jenže takoví muži ve skutečnosti vůbec neexistují, i na tento žánr byl až moc dokonalý.

25.08.2021 3 z 5

Šťastná volba Šťastná volba Jayne Ann Krentz

Ze začátku jsem měla chuť knihu odložit a přeskakovala jsem odstavce, ale pak se to zlepšilo a nakonec u mně celkem dobrý, Travis i Juliana se mi nakonec zalíbili a hlavně dialogy mezi nimi, ti dva k sobě opravdu velmi pasovali.

03.08.2021 3 z 5

Dobyvatel z Vysočiny Dobyvatel z Vysočiny Hannah Howell

Na Sigimorův díl jsem se moc těšila a jsem spokojená, jeho si prostě nelze nezamilovat, je to výjimečný mužský. Kniha má i pěkný přebal, úplně si Sigimora takto umím představit.

05.07.2021 5 z 5

Vlastníma očima Vlastníma očima Barbara Delinsky

Já jsem byla příjemně překvapená, moc se mi to líbilo. Jill a Peter byli sympatičtí a byly tam i pěkné myšlenky, úvahy a vyznání. Hezká romantika.

01.07.2021 4 z 5

V zápalu vášně V zápalu vášně Diana Palmer

Docela to ušlo, hlavně první půlka, ve druhé to bylo už trochu přeslazené. Gabe byl takový ten typicky drsný hrdina se špatným vztahem k ženám, ale velmi brzo ho to přešlo.

02.06.2021 3 z 5

Návrat do Arizony Návrat do Arizony Diana Palmer

Ze začátku to šlo, ale druhá půlka už byla slabší a hlavní hrdina mi byl nesympatický, za jeho přístup k dceři by opravdu zasloužil nakopat...

11.05.2021 3 z 5

Pán vášně Pán vášně Catherine Coulter

Bohužel z tohoto dílu tak nadšená nejsem, možná i proto, že nebyl čas a trvalo mi to dlouho, a to je vždycky špatně. Hastings se mi líbila, o mužích nic nevěděla, takže se dalo chápat, že někdy jednala zbrkle, ale Severina jsem vzala na milost až ke konci knihy. Ale výhrady mám a souhlasím s komentářem Pomněnky. Místy mi to přišlo opravdu těžkopádné až divné, stejně jako opravdu příšerný přebal.

03.04.2021 3 z 5

V ohrožení V ohrožení Diana Palmer

Docela to šlo.

03.04.2021 3 z 5

Měsíční zátoka Měsíční zátoka Heather Graham (p)

Moc pěkné a čtivé, ostatně od této autorky nic jiného čekat nelze, ani když jde jen o Harlequinku, takže mohu jen doporučit.

06.03.2021 5 z 5

Závrať z milování Závrať z milování Diana Palmer

Docela pěkné, čtivé, i když Evan se místy choval jako vůl. Pěkný povedený přebal.

15.02.2021 3 z 5