twiggynka twiggynka komentáře u knih

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha by od autorky moje prvotina a spokojenost. Jedna vysvětlovací část mě trochu nudila, asi stylem psaní. Ale jinak knihu doporučuji! Tohle téma nikdy neomrzí, jen škoda, že je málo žen co to dokážou!

27.10.2020 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Příběh dobrý, čtivý. Bavili mě to :)

08.10.2020 5 z 5

Nerozlučný pár Nerozlučný pár James Patterson

James Patterson ví jak na čtenáře, bohužel tentokrát mi hlavní hrdinka přišla docela nepříjemná a i když byl příběh parádní, hned jsem čekala v těch jeho zpovědích zaludnost...

19.06.2020 4 z 5

Víno, vínečko... aneb Kdy je vino víno Víno, vínečko... aneb Kdy je vino víno Vratislav Ebr

zábavné čtení o tom nejúžasnějším nápoji na světě :-D

22.05.2020 5 z 5

Temný les Temný les S. J. I. Holliday

No já vlastně ani nevím co si o knize myslet... Myslím že tam byli narušení snad všichni... Kniha nezklamala, ale ani nenadchla... Čtyři hvězdičky za čtivost a příběh, který mohl být lépe napsaný a pak by byl mnohem zábavnější

29.01.2020 4 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

Romány Catherine Coulterové mě baví, jsou to super oddechovky. Miluju anglická velkolepá sídla a její knihy mě do těch míst úplně vtáhnou.

24.01.2020 5 z 5

Temná hrozba Temná hrozba Catherine Coulter

Kniha mi místy ( hlavně ze začátku) připadla dost zmatená! Každopádně spousta chyb v překladu, pomíchané postavy a někdy nesrozumitelné věty... Kniha se i přes to četla dobře, tak jako všechny její ostatní knihy, ale raději zůstanu u jejích historických románů :-)

25.10.2019 3 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Kniha se mi líbila, četla se příjemně i když jsem byla občas trošku zmatená. Každopádně si ráda přečtu další díly.

02.10.2019 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Na tuhle knihu jsem se chystala už dlouho, ale jaksi jsem pořád dávala přednost něčemu jinému. Kniha se četla dobře díky krátkým kapitolám, ale i tak někdy bylo zbytečně moc omáčky :-) každopádně Jeffery Deaver je klasika po které člověk rád sáhne! :-)

31.07.2019 4 z 5

Jediná pravda Jediná pravda Olle Lönnaeus

Kniha mě nějak nebavila... dlouho jsem nečetla knihu takhle s donucením...

16.07.2019 2 z 5

Slepá důvěra Slepá důvěra Kay Hooper

příjemná oddechovka :-)

21.05.2019 5 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Kniha se mi moc líbila, měla spád, parádní mrazivý a přitom tááák smutný děj! Doporučuji!

20.04.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale nakonec jsem knihu hltala a na konec jsem se posledních 10-12 kapitol musela do čtení skoro nutit... hmm, co na to říct?

22.03.2019 3 z 5

Povídánky od nitěných knoflíků Povídánky od nitěných knoflíků Miroslav Kobza

Odpočinková kniha, která se mi moooc líbila! :-) Miroslav Kobza má neuvěřitelný talent na vyprávění! :-)

22.02.2019 5 z 5

Cestou necestou - Za tajemstvím Hrubého Jeseníku Cestou necestou - Za tajemstvím Hrubého Jeseníku Miroslav Kobza

Úžasná kniha, plná výletů, poznání, historie i tajů Hrubého Jeseníku.

05.02.2019 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Nechala ve mě velmi silné pocity, čeho je člověk schopný...

14.01.2019 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

napřed jsem se nemohla začíst, ale nakonec se mi kniha líbila!

03.10.2018 4 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Po přečtení Báby Motyky jsem byla velice zklamaná a neměla jsem chuť se hned pouštět do další knihy od Marka Mautaly.... teď po půl roce jsem po ní sáhla a byla jsem mile překvapená. Děj byl napínavý a opravdu mě bavil... :-) myslím, že tomuto autorovi dám ještě šanci :-D

12.07.2018 5 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

nejsem si jistá co si o téhle knize myslím! Příběh není špatný, ale nedá se říct, že by mě to bavilo ! Myslím, že tohle není kniha, kterou bych si v budoucnu ještě jednou přečetla!

22.08.2017 2 z 5

Nepříjemnost v klubu Bellona Nepříjemnost v klubu Bellona Dorothy L. Sayers

příběh dobrý, jen trochu nudně napsané :-)

02.03.2015 4 z 5